تست برای COVID-19 در مطب می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. لیزا Maree ویلیامز/گتی ایماژ

تست در حال افزایش است برای coronavirus اما هنوز هم نه همه که آسان به دریافت کنید.

اگر شما گمان می برند, شما باید قرارداد COVID-19 و می خواهید به آزمایش می شود اولین گام این است که به یک دکتر تماس بگیرید و یا خود دولت در بخش بهداشت و درمان برای تعیین واجد شرایط بودن شما. اگر شما واجد شرایط مراقبت های بهداشتی حرفه ای خواهد شد و سپس نوشتن یک مجوز برای به دست آوردن شما یک آزمون که ممکن است شامل بازدید از بخش های ویژه یک بیمارستان و یا درمانگاه و یا در برخی از مکان ها یک درایو-از طریق آزمایش ایستگاه.

آزمون خود را بسیار ناراحت کننده بیش از حد. CDC توصیه می کند به نام مجموعه نمونه روش به نام نازوفارنکس سواب که شامل مراقبت های بهداشتی تکنسین تنه زدن 6 اینچ سواب پنبه عمیق خود را به حفره بینی و حرکت آن را در اطراف برای حدود 15 ثانیه است.

خوشبختانه در حال حاضر راحت تر و کمتر تهاجمی راه برای دریافت تست شده—بدون نیاز به ترک خانه خود را. شما ممکن است در حال حاضر دیده می شود از جمله تبلیغات به عنوان “خانه” COVID-19 آزمون در اینجا وجود دارد در اینترنت. برخی از آنها حتی ادعا می شود FDA یا پزشک تایید شده است.

بسیاری از آنها ساختگی است. به تاریخ ایالات متحده غذا و دارو مجاز است تنها دو COVID-19 کیت های آزمایش است که می تواند در خانه استفاده می شود (از 78 اورژانس با استفاده از مجوز صادر شده برای آزمون های مختلف دستگاه از فوریه), ناظر تایید کرده است. دو مورد تایید آزمون LabCorp پیکسل کیت و دانشگاه راتگرز را RUCDR بی نهایت بیولوژیک.

نه از آنها در خانه آزمون نفسه; آنها تنها اجازه می دهد تا بیماران برای خود جمع آوری ویروسی نمونه در صفحه اصلی است که هنوز هم نیاز به ارسال به آزمایشگاه برای آزمون واقعی.

LabCorp را,پیکسل, خود سواب کیت مجاز توسط FDA در ماه آوریل در دسترس است برای $119 در وب سایت این شرکت با دکتر سفارش. بیماران را مجبور به پرداخت از جیب برای آزمون اول و سپس درخواست خود را به شرکت های بیمه برای بازپرداخت.

راتگرز’ RUCDR بی نهایت بیولوژیک ساخته شده توسط راتگرز بالینی ژنتیک آزمایشگاه یک تست بزاق. شبیه به مصرف کننده-کلاس تست DNA کیت همه شما باید انجام دهید این است که تف به یک ویال و ایمیل آن را به یک آزمایشگاه است.

راتگرز کیت دریافت FDA اضطراری با استفاده از مجوز در مارس 7. آن را در حال حاضر برای خرید در دسترس (با دکتر سفارش) از طریق دو شرکت: ح & Hers, یک سایت شناخته شده برای فروش جنسی محصولات سلامتی و طاق سلامت مردان, سلامت و پزشکی از راه دور راه اندازی. هر دو سایت فروش کیت برای $150 با شکست آزمایشگاه هزینه های حمل و نقل و مشاوره هزینه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de