والت دیزنی جهان ممکن است در بررسی هر مهمان متوسط قبل از ورود می گوید: Bob Iger

Coronavirus بیماری همه گیر در حال تغییر است زندگی عادی در سراسر جهان است که می تواند شامل ورود روش برای دیزنی پارک. دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger گفت که بسیاری از چیزهایی که مورد نظر هستند در حال حاضر و که شامل در نظر گرفتن درجه حرارت از تمام مهمانان. به عنوان بی سابقه موقت تعطیل جهانی پارک ها همچنان بسیاری بدانم که دستورالعمل های جدید ممکن است به محل قرار داده.

به عنوان COVID-19 است مبارزه و تحقیق در سراسر جهان مردم در حال یادگیری راه های جدید برای نظارت بر علائم و نگه داشتن چیزهای در چک. ثابت آن را دشوار برای حرفه ای پزشکی به دانستن همه چیز در مورد جدید این بیماری است و به همین دلیل دیزنی خواهد بود بیش از حد محتاط است.

والت دیزنی و دیزنی لند هر دو بسته درهای خود را در اواسط ماه مارس و آنها باقی خواهد ماند توقیف تا اطلاع ثانوی. در مصاحبه اخیر خود با بارون, Iger صحبت از روش های جدید که این شرکت در حال بحث برای زمانی که پارک ها بازگشایی شده است.

چیزی است که در سنگ به عنوان این زمان اما Iger تایید کرد که امنیت مهمانان و اعضای بازیگران اولویت بالا است. برخی از بحث شامل ایده چک کردن درجه حرارت هر کسی که وارد پادشاهی سحر و جادو, Epcot و هر پارک.

“فقط به عنوان ما در حال حاضر کیسه های چک برای هر کسی که می رود به پارک های ما می تواند باشد که در برخی از نقطه ما اضافه کردن یک جزء از آن است که افراد درجه حرارت به عنوان یک نمونه است.”

Iger ادامه داد و گفت که دیزنی است که از نزدیک نظارت بر اقدامات چین برای دیدن چگونه آنها را وارد یک نقطه شروع به بازگشت به حس ظاهر ،

Bob Iger at a Vanity Fair summit in San Francisco.
  کیمبرلی سفید / گتی ایماژ

همه دیزنی پارک های اطراف جهان را کیسه چک در نقاط ورود و است که به طور قابل توجهی پیشرفته در طول سال. در دهه گذشته به تنهایی دیزنی اضافه کرده است آشکارسازهای فلزی پرسنل اضافی و در حال حاضر بهبود امنیت ورود حوزه به آن را بهتر برای همه مهمانان.

Iger است نه نادیده گرفتن مشکلات احتمالی که می تواند همراه با در نظر گرفتن متوسط از هر مهمان برای ورود به والت دیزنی جهان و یا دیزنی لند پارک. او متوجه می شود که علت آن می تواند فوق العاده تاخیر اما مهمانان نیاز به درک این است که برای بهترین منافع همه است.

“بنابراین ما خودمان را پرسید این سوال بیایید آماده برای یک جهان که در آن تقاضای مشتریان ما که ما مورد مداقه قرار دادن همه. حتی اگر آن را ایجاد کمی از مشکلات مانند آن طول می کشد کمی طولانی تر برای مردم را به.”

شرکت والت دیزنی هنوز تایید هر گونه سیاست های جدید در پارک ها با توجه به کوروناویروس. در طول تعطیلی چند پارک های غول پیکر است که بدون شک به دنبال در چگونه آنها در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>