داوطلب باستان شناسان با استفاده از تصاویر هوایی برای پیدا کردن سایت های قرون وسطی از خانه

تامار دره کرن در اینجا نشان داده شده در عکس را از سال 1967 در مرکز 2020 پژوهش است. میراث فرهنگی تصاویر/گتی ایماژ

در انگلستان فیزیکی حفاری های باستان شناسی آورده شده است به یک clattering توقف توسط coronavirus شیوع با توجه به این واقعیت است که مردم معمولا برای جمع آوری در گروه های در زمینه پژوهش به منظور از زیرخاک در اوردن صد ساله جوامع است. اما داوطلب پژوهشگران وابسته به دانشگاه اکستر به تازگی به مبارزه طلبیده شانس به منظور کشف آنچه آنها باور دارند که به شهرک ها و جاده ها از روم باستان و تمدن و آنها انجام داده ایم تا با استفاده از بعید ابزار: هوایی بررسی تصاویر.

داوطلبان کار در این پروژه که به نام درک مناظر را در شرایط عادی به طور منظم اعزام به بررسی و معاینه فیزیکی سایت در سوال در فرد است. اما از آنجا که از جمله فعالیت های دیگر امن داوطلبان باید به جای ترکیب شده است بیش از توپوگرافی تصاویر از تامار دره واقع شده است در جنوب غربی بخش از انگلستان است. در حالی که مشاوره این تصاویری داوطلبان باید پس از آن بوده است حیرت زده به کشف شواهدی از جاده معدن چاله تپه دفن و زمینه سیستم های که به طور بالقوه می تواند هزاران سال است. اساسا محققان قادر به تشخیص این باستان اصلاحات به زمین از دور به دلیل ویژگی های LiDAR تصاویر آنها در حال مطالعه: LiDAR تکنولوژی مناسب برای مدلسازی توپوگرافی به دلیل آن شامل استفاده از لیزر اسکن به تشخیص تراکم و ارتفاع از اشیاء بر روی زمین است.

همچنین نگاه کنید به: 19,000 اشیاء هنری به سرقت رفته توسط یک جهانی قاچاق حلقه بازیافت شده

“من می دانستم که می خواهم پیدا کردن برخی از چیزهایی که اما من فکر نمی کنم این امر می تواند بسیاری از” Chris هوشمند یک چشم انداز باستان شناس با دانشگاه اکستر گفت: نگهبان این هفته است. “این نوع از سایت ها هستند چه شما انتظار می رود در این منطقه اما آن تعدادی که بسیار تعجب آور است. ده ها تن از سایت های یافت شده در حال حاضر, اما از آن خواهد شد صدها نفر توسط داوطلبان به پایان رسید. ما شاهد یک مقدار بیشتر تراکم جمعیت از ما فکر می کردم.”

در یک لحظه در تاریخ است که در آن انسان ها هستند که مانع از شرکت در بسیاری از ما معمول کوشا گروه فعالیت های آن را آرام به در نظر گرفتن تجربیات افرادی که حک شده جاده ها و زمینه سیستم های به زمین در رومنو-انگلیسی زمان. ما ممکن است همه گیر شود اما حداقل ما را به لپ تاپ ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>