Vizag نشت گاز: بمبی گراد استاد ارائه مواد غذایی به 400+ قربانیان; پناهگاه به 70 نفر

“چه چیزی باعث شده این بود که دیدن بسیاری از مردم گریه برای آنها باقی مانده اعضای خانواده و… و مردم به شدت به نوشیدن آب از borewells.”


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


یکt حداقل 11 زندگی از دست داده بودند و هزاران نفر دیگر بیمار به علت نشت گاز در ساعات اولیه 7 مارس سال 2020 در پلیمرهای گیاهی در ویساکاپاتنام (Vizag). برای Pedametla Pradeep Kumar, یک مهندس عمران کار در دفتر یک روستا sarpanch (sachivalayam) آن را خوش شانس بود فرار کنند.

بمبی التحصیل زندگی در Pendurthi شهر 7 کیلومتر از LG پلیمرهای گیاهی در Vizag. در ساعت 5 صبح دیروز او دست پاچه تماس از یک دوست پژوهنده در مورد خوب بودن به دنبال نشت گاز. خوشبختانه Pradeep در Rongali Naidu Palem خود ایجاد کرد – 34 متر از فاجعه سایت.

“دوست من به من اطلاع داد درباره فاجعه و سنجش است که مردم ممکن است نیاز به کمک من زره پوش خودم با عینک و ماسک و با عجله به نقطه. من دیدم تعداد زیادی از مردم فرار به یک محل امن تر است. برخی حتی متوقف به من اطلاع در مورد نشت گاز قبل از اجرای دور دوباره” سهام 25 ساله که به همراه دوستان خود ارائه تنقلات به حدود 1000 نفر غذا به 400 و سرپناه برای شب به 70.

بمبی گراد در بازرسی وظیفه:

vizag gas leak
کسانی که فرار از Vizag گاز تراژدی دریافت مقدار مورد نیاز غذا.

پس از گرفتن مدرک خود را از IIT Madras, Pradeep در زمان کار کردن به عنوان یک مهندس عمران در بمبئی. اما میل به انجام کاری برای نیازمندان تحت فشار قرار دادند و او را به استعفا و او با تشکیل WeHelp – یک سازمان است که به رایگان کمک درسی به دانش آموزان محروم در Vizag. او همچنین شروع به در نظر گرفتن تکالیف در سازمان های دولتی و در حال حاضر او با این نسخهها کار به عنوان یک دستیار مهندسی در grama sachivalayam در Mogalipuram, Andhra Pradesh.

“پس از COVID-19 مستند من داده شد یک پاسگاه وظیفه. از 7 صبح تا 11 هستم من در این پست چک کردن هر وسیله نقلیه که وارد و یا برگ ایجاد کرد. من به اسکن اگر مردم رومینگ در اطراف بدون دلیل و اعمال جریمه و یا محدود کردن آنها. وقتی که من از سر وظیفه من پس از بازدید از Vizag در 7 مه من دستور به استراحت فرآیند اسکن یک بیت. من به اجازه دهید هر کس وارد کردن و هشدار دادن به مردم ترک ایجاد کرد در مورد تراژدی” Pradeep می گوید TBI.

آن روز او در آنجا ماند کمی طولانی تر پس از وظیفه خود را. توسط 11.30 صبح چیزی بود که به وضوح ، بوی عجیبی تا به حال نفوذ هوا و Pradeep و دیگر اعضای هیات شروع به احساس ناراحت خفه حتی. او بلافاصله زنگ زد تا مندل Parishad توسعه افسر (MPDO) اطلاع رسانی در مورد این عجیب و غریب به وقوع پیوست.

“مقامات ما دستور به برقراری ارتباط به تمام روستا سطح داوطلبان به هشدار روستائیان به ماندن در خانه و چند اقدامات احتیاطی لازم. من به وضوح می تواند چقدر بد این وضعیت شد. قانع کننده خودم که روستاییان مطلع هستند و امن من سمت چپ ایجاد کرد برای فرار از گاز” بمبی-ایان سهام.

حدود 15 کیلومتر به سفر و گناه متوقف Pradeep. او می تواند انجام داده اند چیزی بیشتر برای روستاییان و مردم فرار از Vizag. در هیچ زمان او برگشت.

فرار از فاجعه پناهگاه امن:

vizag gas leak
برخی از مردم پناه در اتوبوس, سایه.

در اوایل صبح Vizag ساکنان درک کرده بود وخامت اوضاع. بسیاری آغاز شده بود فرار در اتومبیل و دوچرخه و حتی با پای پیاده به همسایه روستاها. Mogalipuram بود یک چنین ایجاد کرد که با دریافت صدها نفر از مردم است. “آنچه باعث شده من از دیدن بسیاری از مردم گریه برای اعضای خانواده خود و مردم آب آشامیدنی در نزدیکی borewells. بنابراین من مشخص شد و در زمان تصمیم گیری برای کمک به در هر ظرفیت من می توانم. من رفتم به روستا در نزدیکی مغازه ها خریداری شده و همه چیز – آب دوغ و غیره آغاز شده و توزیع به هر کسی که رشته در کنار جاده و دیگران که نمی دانم چه باید بکنید و در حالت مطلق وحشت می گوید:” Pradeep.

او در آغاز در اطراف 12 ظهر و قبل از او آن را می دانستند تا به حال توزیع 100 بسته دوغ 250 بطری آب لیمو, 250 جعبه آب پرتقال و 200 بطری شیر بادام. “من صرف پول خود من. اما پس از خرید تنقلات به ارزش حدود 15,000 تومان, من تا به حال خسته من منابع است. سپس من شروع به فراخوانی دوستان من در روستاها درخواست برای کمک های خود را. من به تنهایی نمی,” او سهام.

(سمت چپ) Pradeep; (راست) آنیل

Anil Kumar, دستیار استاد در Baba موسسه فناوری و علوم (بیت) Vizag و از بنیانگذاران WeHelp وجود دارد بیش از حد. “من در نزدیکی محل سکونت زمانی که من آمد به دانستن در مورد این وضعیت است. من می توانم بسیاری از قربانیان بیرون آمدن از خانه ها و مکان های بسته را امتحان کنید و فرار. آنها تا به حال هیچ نوشیدن آب است. بنابراین ما شروع به خرید آب میوه و آب برای آنها. در بعد از ظهر ما مرتب برای مواد غذایی بیش از حد.”

ارتقاء

ساکنان Mogalipuram تن به تن در خدمت وعده های غذایی به گرسنگان. 8 pm وضعیت به نظر می رسید تحت کنترل و Pradeep به خانه بازگشت به Rongali Naidu Palem. بسیاری از کسانی که موفق به فرار تراژدی نقل مکان کرد و به زادگاه خود در طول روز.

این Vizag کابوس بود به مراتب بیش از:

vizag gas leak
70 نفر که ماند در محل بیت

حدود 1.30 هستم وجود دارد یکی دیگر از وضعیت مطلق وحشت. آنیل رو یک تماس و اطلاع رسانی به مردم در مورد در حال اجرا فاصله-شتاب کردن. “من گمان می کنم یک شایعه در مورد یکی دیگر از نشت گاز بود catalysed این وحشت. من بلافاصله چیده شده برای یک کالج اتوبوس برای حمل مردم به بیت محوطه. ما دیگر ترتیبات لازم.”

در نهایت کودکان نوپا جوانان و شهروندان ارشد می تواند همه ایمن ماندن در طول شب تردید و وحشت. “ما ارائه آنها را با تخت برای شب و شیر و صبحانه در صبح است. من از سر وظیفه من پس از آن” Pradeep سهام.

البته وجود چند بیشتر داوطلبان کمک به Pradeep و آنیل در این عملیات است. بدون خود را به موقع و هماهنگی و کمک سخاوتمندانه و فداکارانه حمایت از این خانواده ها ممکن است پیدا کرده اند و در پناه مطمئن وخیم بار.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

همه عکس ها حسن نیت ارائه میدهد از Pedametla Pradeep Kumar

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>