آندرا پرادش دولت اعلام کرده است که سابق gratia پرداخت Rs 1 کرور هر کدام به خانواده های کشته شدگان در نشت گاز.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به editorial@thebetterindia.com برای جزئیات بیشتر.


یک عمده نشت گاز در یک پلیمرهای گیاهی در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام کشته شدن 11 نفر از جمله یک دختر شش ساله. گزارش شده است که بیش از 5000 نفر بیمار به دلیل استایرن گاز که از گیاه موثر بر حداقل پنج روستاهای اطراف.

در حدود 2.30 یک.m امروز ساکنان Naiduthota بیدار شد به دلیل یک احساس سوزش در چشم و خارش در بدن و دشواری در تنفس.

با توجه به این گزارش روستاییان به اطلاع مقامات حدود 3.30 هستم در مورد حضور گاز سمی در هوا است. این نشت گاز اتفاق افتاده در LG پلیمر گیاهی در Gopalapatnam در حومه شهرستان. گزارش ها نشان می دهد که کارگران در حال آماده شدن برای بازگشایی این کارخانه امروز هنگامی که گاز شروع به نشت در ساعات اولیه.

به عنوان یک اقدام احتیاطی مردم از پنج همسایه روستاها در عرض 3 کیلومتر شعاع شده اند تخلیه. بیشتر ویساکاپاتنام Municipal Corporation (GVMC) نیز خواست تمام ساکنان آن را به ماندن در خانه.

برخی از مهم اعداد:

 • یک شماره تلفن رایگان 1800 4250 0009 در دسترس است برای هر نوع کمک با توجه به این حادثه.
 • وزارت صنایع و معاون S Prasada رائو را می توان در تلفن همراه خود شماره 7997952301 و 891923934 در حالی که R برهما یکی دیگر از افسر در دسترس است در 9701197069.

سرپناه اضطراری

 • کسانی که اقامت نزدیک به Gopalpatnam می توانید حرکت به Vignan, کالج, Duvvada پردیس.
 • مواد غذایی نیز در اینجا ارائه شده.

بسته امداد جزئیات

منبع
 • آندرا پرادش دولت اعلام کرده است که سابق gratia پرداخت Rs 1 کرور هر کدام به خانواده های کشته شدگان این حادثه ،
 • بعلاوه 10 تومان لاخ هر داده خواهد شد و به کسانی که در ونتيلاتور پشتیبانی و 25.000 تومان برای کسانی که نیاز به مراقبتهای پزشکی پس از در حال توسعه بهداشت و درمان عوارض ناشی از استنشاق بخار استایرن.
 • مردم ساکن پنج روستاهای آسیب دیده از نشت گاز خواهد بود پرداخت 10 ، 000 تومان در هر.
 • همچنین اعلام شده است که Arogyasri اعتماد است که یک شاخص بهداشت و درمان در برنامه دولت را پوشش تمام صورتحساب های پزشکی از Vizag نشت گاز بیماران از جمله کسانی که مراجعه کننده به بیمارستان های خصوصی تحت Arogyasri طرح.

کمک از همه محله

منبع
 • هند نیروی دریایی تیم حمل حدود 50 تنفس مجموعه و مرتبط با کمپرسور قابل حمل است و با عجله برای کمک به روستاییان نهفته نشت گاز.
 • تخصصی شیمیایی به نام PTBC ساخته شده تنها در وپی در گجرات فرستاده خواهد شد به ویساکاپاتنام برای کمک به خنثی سازی اثر نشت گاز.
 • نیروی دریایی هند نیز فراهم کرده است پنج Portable Multifeed اکسیژن منیفولد مجموعه به پادشاه جورج بیمارستان.
 • ویژه تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) از پونا نیز اعزام شده است.

اگر شما هر گونه اضافی تلفنی اعداد است که مردم می توانند دسترسی به, لطفا برای نوشتن به ما.

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im