مکزیکی مدل Viviane Lomelin هیچ غریبه ای به ارسال او پوست عریان تصاویر در Instagram در هر هفته. پس او شرجی pic-ارسال آیین سکس به تازگی در زمان به صفحه او و او را متوقف سپاه از پیروان در آهنگ های خود را با یک خانم داغ بسیار گرم غنیمت ضربه محکم و ناگهانی.

در تصویر است که می تواند در Instagram های گیج کننده دیده می شود می تواند تکان دادن تحریک آمیز مجموعه ای از لباس زیر زنانه قرمز. به چیزهایی ادویه تا گیج مطرح شده برای ضربه محکم و ناگهانی در حالی که دروغ گفتن وری در یک خاکستری-رنگ مبل و چرخش او به سمت دوربین. به عنوان یک نتیجه او قرار داده و او را معروف در صفحه نمایش کامل از طریق او به سختی وجود دارد G-string شلاق زدن.

این همه نیست, اما این مدل نیز او را در معرض طولانی, پاهای سکسی و یک نگاه اجمالی از sideboob به یاد طرفداران او.

ماندن درست به امضای او سبک گیج تصمیم گرفتند برای آرایش صورت. نرم افزار ویژه عاج پایه و اساس یک اثر خفیفی از رنگ قرمز فلورسنت که کاملا برجسته استخوان های گونه او نرم و صاف کردن از براق بنفش, رژ لب و سایه چشم. او مرتب کردن آرایش خود را با شدت به صف چشمان یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو و به خوبی تعریف شده ابرو.

لباس زیر زنانه, عینک, زیبا, بور گیسوان به مناسب فر و اجازه آنها را به سقوط به پایین مبل. به strike a pose, Viviane بسته چشم او جدا لب های او نگه داشته و یک دست روی پیشانی اش.

ضربه محکم و ناگهانی دستگیر شد در وصف ناپذیر اتاق در حالی که یک خاکستری خرس عروسکی را می توان هم روی مبل نشسته.

همانطور که از نوشتن این مقاله این تصویر به دست آورد بیش از 74,000 دوست دارد و بالاتر از 1500 نظرات که ثابت کند که این مدل در واقع بسیار محبوب بر روی عکس های وب سایت باید آن را هیچ جای تعجب است که بسیاری از نوشته های ویروسی.

“اوه خدای من! چه زیبا ، من لال هستم!!” یکی از طرفداران او اظهار نظر در عکس.

“شما یک الهه در truest معنی واقعی کلمه! بنابراین پورنو زرق و برق دار و تعداد زیادی از عشق!” کاربر دیگری chimed در.

“شما نگاه شگفت انگیز Viviane. من امیدوارم که شما تا به حال یک آخر هفته بزرگ. شگفت انگیز عکس!” یک سوم پیرو نوشت.

در ضمن یک چهارم تحسین که به نظر می رسد از طرفداران بزرگ ççê ی, خواسته این مدل به دوست دختر خود را.

“شما زن زیبا ترین در این سیاره است. شما دوست دختر من?” آنها نوشت.

طرفداران دیگر استفاده می شود کلمات و عبارات مانند “من ملکه” “کمال” و “بسیار داغ” به ستایش زیبایی زن لاتین. باقی مانده طرفداران تصمیم گرفتند برای یک هزاره رویکرد و باران مدل با تعداد بی شماری از دل بوسه و آتش شکلک به جای استفاده از کلمات برای بیان خود را تحسین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im