ویتوریو Gregotti که در طراحی میلان Arcimboldi تئاتر درگذشت از Coronavirus

معمار ایتالیایی ویتوریو Gregotti در کارپی ایتالیا. لئوناردو Cendamo/گتی ایماژ

روز یکشنبه به تنهایی ایتالیا گزارش 368 جدید و میر ناشی از کوروناویروس ساخت کشور اروپایی یکی از سخت ترین ضربه جوامع تا کنون در شروع جهانی همه گیر. ایتالیا خدمات پزشکی در حال حاضر فوق العاده تیره و تار, تشییع جنازه شده اند به طور موقت به حالت تعلیق در سراسر کشور و تمام اشکال مجامع عمومی ممنوع شده است در رم بنابراین همکاران و تحسین باید بیشتر به حال برای رفتن به سوگواری معمار مشهور ایتالیایی ویتوریو Gregotti بود که در میان کسانی که تسلیم به کروناویروس در روز یکشنبه. Gregotti بود که 92 درگذشت در میلان, این شهر که در آن معمار طراحی شده شاید بیشتر معنی دار ایجاد: Teatro degli Arcimboldi یک خانه اپرا و تئاتر است که در Bicocca منطقه که در حال حاضر به طور موقت خاموش.

این Arcimboldi تئاتر در Bicocca. جوزپه Masci/AGF/جهانی تصاویر, گروه via Getty Images

در سال 2001 میلان مشهور خانه اپرای لا اسکالا برنامه ریزی شده بود به انجام یک سه ساله بسته است که در طی آن زمان نهاد نیز بازسازی می شود. Gregotti را Arcimboldi تئاتر ساخته شده بود در انتظار بسته شدن La Scala احتمالا در بخشی به طوری که Milanese opera طرفداران را نمی توان انکار کرد دلخوشیها اپرا موسیقی فقط به خاطر خود اصلی ترین نقطه دسترسی به آن را به طور موقت تعطیل. Gregotti این اپرا نیز باعث می شود فوق العاده با استفاده از pre-معماری موجود در آن ساکن سابق Pirelli تایر کارخانه و معمار را در طراحی در نهایت منجر به یک 2,375 دفاع کرد گرفته شد-صندلی سالن یک سالن کنسرت با نزدیک شدن به سقف 50 فوت و یک مرحله مهم از عمق و حضور.

هنگامی که La Scala در نهایت بازگشایی این Arcimboldi تئاتر به طور قابل توجهی گسترش یافته برنامه نویسی آن شامل بسیاری از ژانرهای دیگر موسیقی و تئاتر اشکال آن را ارزشمند فرهنگی موسسه در میلان. آن دلخراش است که coronavirus است که ادعا زندگی بسیاری نه تنها کشته Gregotti اما همچنین به طور موقت متوقف پاداش غنی مدنی هم که در حال پرورش انواع فضاهای او طراحی شده است. Gregotti تقریبا قطعا نمی تواند آخرین خلاقانه تاسیس فرد به تسلیم شدن ویروس به عنوان هفته کشیدن در آن خواهید بود به طور فزاینده ای ضروری به رسمیت شناختن است که فرهنگ ما را از طریق این بحران است. بدون هنرمندان ما هیچ چیز نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>