مجازی باشگاه کتاب: چگونه به میزبان یک بازی سرگرم کننده و جذاب خواندن آنلاین گروه

باز کردن کتاب خود را و خود را, لپ تاپ خود را مجازی باشگاه کتاب در انتظار. پاتریک Alex/Unsplash

کتاب مدت طولانی است که یک خروجی برای کسانی که در جستجوی فرار. خودتان را منتقل به یک دنیای جدید از طریق کلمات در یک صفحه و یا به دست آوردن برخی از آسایش و آرامش بین پوشش می دهد مورد علاقه خود را از داستان است. باشگاه کتاب نوبه خود این فوق العاده و در عین حال انفرادی سرگرمی به یک مناسبت اجتماعی چه که یک جلسه در کتابخانه محلی یک گروه از دوستان صحبت کردن کتاب و یا یک ناهار زمان بحث با همکاران است. باشگاه کتاب هستند یک راه فوق العاده برای کشف مواد خواندن, حمایت از نویسندگان و حفظ ارتباط با عزیزان.

اجتماعی فاصله به دنبال مجموعه ای به چوب در اطراف در حالی که شما تعجب که چگونه کتاب باشگاه ادامه خواهد داد به اجرا ؟ آنها خواهد شد و آنها فقط به حال به تکامل است. طبیعی جدید در حال حاضر می آید در قالب مجازی باشگاه کتاب. این که آیا شما در حال تلاش برای نگه داشتن خود را در فرد گروه رفتن و یا به دنبال به پا زدن شروع به جمع خوانندگان مشتاق در اینجا ما راهنمایی برای ساخت مجازی باشگاه کتاب یک موفقیت است.

همچنین نگاه کنید به: محبوب ترین کتاب های نیویورک در حال خواندن در حالی که فاصله اجتماعی

محل

مجازی باشگاه کتاب می تواند اجرا از هر نقطه. همه شما نیاز به یک اتصال به اینترنت به بخشی از. هنگامی که شما انتخاب کنید یک پلت فرم اطمینان حاصل شود که آن را مناسب گروه خود را نیاز دارد. بسیاری از سیستم عامل های رایگان و آسان برای استفاده و می تواند تعداد زیادی بیش از حد. سعی کنید به دنبال زوم اگر خود اعضای تکنولوژی زرنگ و دانا می خواهید برای دریافت خلاق با پیشینه خود و شما آماده به پوسته از پول کمی برای عضویت (رایگان نسخه قطع خواهد شد جلسات گروه بعد از 40 دقیقه). اسکایپ و گوگل Hangouts نیز گزینه های زیادی برای ساده گروه تماس بگیرید. شما حتی می توانید سعی کنید Facebook Messenger یا واتساپ در صورتی که این سیستم عامل بیشتر برای شما آشنا است.

هنگامی که به دنبال الهام بخش برای کتاب خود انتخاب موضوعات بحث و یا فرمت های رسانه های اجتماعی یک منبع بزرگ با بسیاری از کتاب های باشگاه است که باید فنر در میان گروه زیادی از غریبه ها. نگاهی به این رویداد باشگاه کتاب, خلق شده توسط نویسنده اما Brodie. او با استفاده از اختصاصی Instagram حساب به میزبان خود ماهانه باشگاه کتاب. نویسنده لیندزی Kelk ایجاد کرده I Heart باشگاه کتاب به عنوان یک Facebook ، و آنا جیمز میزبان این Bookwanderers باشگاهایجاد می کند به عنوان مثال بزرگ چگونه به مهار قدرت از یوتیوب برای ایجاد یک باشگاه کتاب.

کتاب

تا بعد از خواندن خود مواد. به کتابخانه ها و کتابفروشیها تعطیل هستند و پست تحویل با تاخیر شما ممکن است نیاز به انعطاف پذیر باشید در هنگام انتخاب کتاب خود را. انتخاب یک کتاب است که در دسترس است برای خرید به عنوان یک e-book و یا در دسترس به عنوان یک دیجیتال وام از کتابخانه محلی خود را. شما همچنین می توانید پیدا کردن یک کتابفروشی مستقل است که هنوز هم گرفتن سفارشات ساخت مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی نسخه در انبار.

گرفتن درجه حرارت از باشگاه خود را برای دیدن آنچه که آنها می خواهند به خارج از آن. است گروه خود به دنبال مقابله با کلاسیک با هم و یا سبک های مورد علاقه آنها را دوست دارم به عنوان خوانده شده ؟ سعی کنید به یک فرد در هر جلسه از این فرصت برای انتخاب کتاب بر اساس این سست دستورالعمل. و یا اگر شما می خواهم به جای تصمیم گیری با اجماع ساده doodle نظرسنجی پیگیری خواهد شد همه پاسخ.

بحث

به عنوان رهبر یک کتاب شما وجود دارد برای هدایت بحث سوال بپرسید و به طور کلی منجر جلسه. یادداشت برداری در حالی که خواندن و برجسته هر جالب نقل قول و یا موضوعاتی که با شما طنین انداز است که می تواند مورد بحث و بررسی بیشتر با خود ، این است که در عصر دیجیتال بنابراین احساس رایگان به دانه برخی از افکار قبل از چت از طریق هر روش ارتباطی مناسب شما مانند یک نقل قول نوشته شده در facebook گروه و یا ایمیل به همه یادآوری تاریخ و زمان. و آیا مطمئن باشید که برای ارسال آن یادآوری! به عنوان روز به طور فزاینده ای تاری به بعد می توان آن را یک ایده خوب برای ارسال یک تقویم دعوت و یا حداقل بررسی کنید با هر کس روز قبل از به طوری که آنها را فراموش نکنید.

کارشناس راهنمایی در جرقه زنده ماندن در باشگاه کتاب, با این حال بزرگ یا کوچک

“من می گویند بررسی بهترین پلت فرم برای نیازهای خود را و مطمئن شوید که شما راحت با استفاده از آن! برای من باشگاه کتاب, آن را فقط یک مورد که تکنولوژی در خدمت این هدف بهترین است.” آنا جیمز, کتاب Wanderers باشگاه میزبان و نویسنده از صفحات & Co سری.

“سازگار ماندن درگیر و نگه داشتن همه چیز تحت کنترل است. شما باید برای ارسال به طور منظم و تعامل با این گروه در غیر این صورت نقطه چیست ؟ مهم ترین چیز این است که بدانید چه کتاب خود را در باشگاه است و افتخار آن است.” لیندزی Kelk, نویسنده, من قلب سری

“I’m پیدا کردن میزبانی جالب مسابقات و توصیه های روزانه این است که یک راه خوب برای نگه داشتن جامعه درگیر در بین مجازی دیدار با یو پی اس و میزبانی یک کتاب بحث پس از یک ماه احساس مکرر به اندازه کافی برای من به انجام این کار در کنار تمام پروژه های دیگر من. من پیشنهاد سرمایه گذاری در برخی از تصاویری زیبا و گرافیک باید یک هویت نام تجاری و آزمایش فقط!اما Brodie, ساندی تایمز پرفروشترین کسب و کار نویسنده این چند خط روش

اگر شما در حال رهبری گروه به یاد داشته باشید که اعضای دیگر را به شما بنابراین آماده می شود برای پرسیدن سوالات باز و تشویق طیف وسیعی از صداها در این گروه است.” هانا اندرسن بنیانگذار و رهبری مربی به عنوان ما هستند.

احساس الهام بخش برای شروع خود را مجازی کتاب ، فقط به یاد داشته باشید مهم ترین چیز در حال حاضر از آن لذت ببرید. لذت بردن از صرف زمان درگیر شدن در بحث جالب با همفکر دوستداران کتاب در حالی که حمایت از نویسندگان است که شما را دوست دارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>