Virgin Galactic مقابله با ناسا می لرزد تا فضای گردشگری نژاد

Virgin Galactic بنیانگذار سر ریچارد برنسون. همین EMMERT/خبرگزاری گتی ایماژ

ریچارد برانسون گردشگری فضایی شرکت ویرجین کهکشانی درست شد آخرین میلیاردر-اجرای فضای شرکت به نمره ناسا قرارداد به پرواز شهروندان خصوصی به فضا است.

هوافضا شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که آن را امضا کرده بود فضا عمل توافق با ناسا در مرکز فضایی جانسون در هوستون در محل آژانس فضانورد برنامه های آموزشی به منظور توسعه یک “خصوصی مداری فضانورد آمادگی برنامه” سازماندهی پروازهای تجاری به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

سهام ویرجین کهکشانی شروع به پریدن کرد و 15 درصد صبح روز دوشنبه در اخبار.

Virgin Galactic ندارد یک سفینه فضایی قادر به ارسال انسان به ISS مثل SpaceX اژدها خدمه. آن را تابع بیشتر شبیه به یک عامل سفر برای ناسا فضا در آینده بسته های تعطیلات.

همچنین نگاه کنید به: Virgin Galactic اولویت است به پرواز ریچارد برانسون به فضا در این سال

تحت توافق, باکره, کهکشانی است که با پیدا کردن مشتریان که علاقه مند به پرواز به ISS تنظیم مناسب زمین و در فضای حمل و نقل و مهمتر از همه ارائه آموزش مناسب برای سفر—خیلی دوست دارم که چگونه این شرکت آماده پرداخت برای مشتریان خود را زیر مداری به فضا پرواز را تجربه کنند.

Virgin Galactic اصلی کسب و کار است پرواز, از فضانوردان به لبه جو زمین تا 55 مایل بالاتر از سطح زمین در آن مافوق صوت آژانس, VSS وحدت برای 250.000 دلار به ازای هر صندلی. این فضاپیمای زیر مداری است که در آن مرحله نهایی آزمایش است و انتظار می رود به پرواز اولین مسافر احتمالا ریچارد برانسون خود را به عنوان به زودی به عنوان این سال است.

“بر اساس سطوح بینظیر از spaceflight تعهدات مشتری ما امن تا به امروز ما با افتخار برای به اشتراک گذاشتن بینش در کمک به رشد بازار دیگر برای فضای جدید اقتصاد” پیچیدگی های خاص گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

Virgin Galactic خود بسته گردشگری امن است حدود 600 رزرو. آن را به امید ناسا همکاری می تواند کمک به گسترش این شرکت نام خود را به مخاطبان بزرگتر یک کم جدی تر در فضای بازی: مداری و بالاتر.

“ما می خواهیم به سیارهای دیدگاه به بسیاری از هزاران نفر از مردم” Whitesides گفت. Virgin Galactic به ذکر است که ناسا برنامه نیست و محدود به اوقات فراغت مسافران, اما به عنوان یک “pathfinder برای ISS آزمایشگاه ملی با نشان دادن اضافی مشارکت توسط بخش تجاری در پروازهای فضایی انسان است و ممکن است منجر به تجاری شرکت کنندگان انجام تحقیقات و سایر فعالیت های تجاری روی ISS.”

ماه گذشته SpaceX خدمه اژدها سیستم با موفقیت ارسال دو ناسا فضانوردان به ISS در آنچه مشخص شده اولین سرنشین دار ISS پرواز با استفاده از یک تجاری توسعه فضاپیما است. بوئینگ در حال ساخت یک شبیه فضاپیمای مداری به نام Starliner تحت ناسا قرارداد اگر چه مسافر تست نمی شود و حداقل تا 2021. تا آن زمان تنها گزینه دیگر به ارسال انسان به ISS است که از طریق روسیه سایوز کپسول.

Virgin Galactic اصلی رقیب تجاری در پروازهای زیر مداری آبی مبدا نیز ساختمان های بزرگ برای پروژه های ناسا از جمله یک ماه-فرود خودرو. این اکتشافات فضایی, راه اندازی, متعلق به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس امضا کرده است سه ناسا قرارداد به عنوان بخشی از این سازمان ماموریت را به انسان بازگشت به ماه تا سال 2024.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>