ویدیو های ویروسی را نشان می دهد یک زن به اتهام تماس با پلیس در یک مرد سیاه پوست که از او خواست به دسته سه تایی سگ او

تصویری از یک زن در تماس با پلیس ادعا می کنند که یک مرد سیاه و سفید بود و تهدید او و سگ او در حالی که او راه می رفت از طریق پارک مرکزی شهر نیویورک ظاهر اوایل امروز TMZ گزارش دوشنبه شب. این تصویری است از آنجا رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی.

در این کلیپ یک زن سفید دیده می شود تلاش برای نگه داشتن سگ خود را تحت کنترل او به عنوان تلاش برای ضمیمه آن دسته سه تایی. مدت کوتاهی پس از تلاش برای به دست آوردن کنترل از سگ او او شروع به راه رفتن به سمت مرد فیلمبرداری ، به گفته او از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را پس از پارک مرکزی داشتیم که همه سگ باقی می ماند بر روی دسته سه تایی در تمام زمانها.

او سپس خواستار آن است که انسان توقف فیلمبرداری او گفت که اگر او نبود او را با پلیس تماس گرفته و “به آنها بگویید که وجود دارد یک آفریقایی-آمریکایی تهدید زندگی من است.”

مردم در رسانه های اجتماعی به خشم آمده بودند با تصویری مطالب. بسیاری از کاربران با برچسب زن “کارن” که یک موضوع موهن اغلب مورد استفاده برای توصیف زنان تصور می شود اقدام نژادپرستانه و یا بی ادب.

TMZ به ذکر است که این ویدئو نشان داد این زن در تماس با پلیس و تلاش برای ایجاد صدای او صدای مضطرب پس از آن به نظر می رسد او در “خطر قریب الوقوع است.”

مرد به نظر می رسید به آرام باقی می ماند در طول کلیپ. او تلاش برای منصرف کردن او از تماس با NYPD.

با توجه به خروجی پلیس در پاسخ به تماس در حدود ساعت 8 صبح دوشنبه صبح اما هر دو طرف شد و بنا به گزارش ها در حال حاضر رفته در آن زمان آنها را به پارک کردم.

این تماس اولیه ظاهرا برچسب “ممکن است حمله.”

کاربران دیگر اشاره کرد که نه تنها زن رفتار در راه آنها تلقی تبعیض آمیز اما او نادرست سگ خود را و باعث آن را به چوک به عنوان او کشیده و آن را در اطراف یقه. سگ مشخصه فرآیند له له زدن و تلاش برای شکستن رایگان از گرفتن به عنوان او کشیده یقه روی آن.

“اوج Karening: دیدن یک فرد سیاه و سفید *ضبط شما* به طور غیر قانونی راه رفتن سگ خود را خارج از دسته سه تایی و اعلام *به دوربین خود را* که شما در حال رفتن به یک ادعای نادرست به پلیس” نوشت: یک کاربر.

آن را در طولانی برای مردم به آهنگ زن کردن و ارسال اطلاعات شخصی خود را در رسانه های اجتماعی.

“برخی از شما همه دیوانه شدن که پارک مرکزی کارن اطلاعات وجود دارد واقعا نیاز به استفاده از مغز خود را. او مرتکب جرم—prob 2 اگر شما تعداد دفعات مشاهده سوء استفاده از حیوانات. و در عین حال بسیاری از شما همه ناراحت بودند در مورد Ahmaud Arberry [sic]. این کوهپیمایی شخص می تواند به راحتی کشته شده توسط NYPD” گفت: Porochista خاکپور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>