ویروسی عکس نشان می دهد که مرد با پوشیدن KKK هود به کالیفرنیا فروشگاه پس از شهرستان نیاز به ماسک صورت فرسوده در

پلیس در یک شهر خارج از سن دیگو در حال بررسی بعد مرد عینک KKK هود به یک فروشگاه مواد غذایی یک روز پس از شهرستان موظف است که مردم می پوشند صورت پوشش ،

عنوان The San Diego Union-Tribune, گزارش, تصاویر, در رسانه های اجتماعی نشان داد مرد فشار دادن یک سبد خرید در حالی که با پوشیدن لباس سفید KKK-سبک هود بیش از کل سر و خرید در وان فروشگاه در شهرستان سانتی. در این گزارش اشاره کرد که کارکنان در فروشگاه بارها و بارها گفت: مرد یا خاموش هود یا ترک فروشگاه و او در نهایت آن را به عنوان او در پرداخت.

این تصاویر نشان داد آنچه به نظر می رسد به یک مرد میانسال پوشیدن تیره باری سبک کوتاه و یک استتار تی شرت در یک نقطه نگه داشتن یک کیسه از تولید به عنوان او رفت و در مورد خرید بزرگ سفید KKK هود بیش از سر خود را.

این حادثه صورت گرفت یک روز بعد از این شهرستان قرار داده شده بود در محل یک روز پس از قانون جدید به اثر رفت نیاز به San Diego ساکنان به پوشیدن صورت پوشش در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. تعدادی از کشورهای دیگر و شهرستانها به تصویب رسید مشابه اقدامات زیر توصیه از کارشناسان بهداشت عمومی است که گسترده ماسک-پوشیدن می تواند از گسترش این ویروس مرگبار است.

تصاویری از وان فروشگاه اسیر برخی از ویروسی علاقه و چراغ سانتی شهردار جان Minto به صحبت کردن در برابر حادثه محکومیت اعمال انسان. سن دیگو شهرستان کلانتر نیز با صدور بیانیه ای در روز دوشنبه گفت که کارآگاهان بررسی موضوع را دنبال هر مناسب اتهامات جنایی از جمله جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه.

“بخش کلانتر نیست چشم پوشی نفرت یا هر گونه اعمال تعصب در جوامع ما” این گروه در بیانیه ای گفت. “ما یک شهرستان است که استقبال مردم از زمینه های.”

دیگر سیاستمداران محلی صحبت کردن در برابر این حادثه نیز گفت که نمی خواهد تحمل در جامعه است.

یک سخنگوی وان اضافه شده که در فروشگاه باعث می شود آن را یک اولویت برای ایجاد یک فضای “حسن نیت ارائه میدهد و عزت و احترام” و گفت: آخر این هفته حادثه در دست بررسی است.

“این یک حادثه نگران کننده برای همکاران و مشتریان و ما در حال بررسی با تیم ما چگونه به بهترین رسیدگی به چنین شرایط نامناسب در آینده گفت:” ملیسا هیل یک سخنگوی شرکت.

به عنوان New York Post , اشاره, شهرستان سانتی دارای سابقه نژادی متهم حوادث که منجر شهرستان برای به دست آوردن نام مستعار “Klantee.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>