ویروسی عکس به نظر می رسد برای نشان دادن مرموز لکه جیمز هاردن کوتاه پس از او می افتد به کف

جیمز هاردن ممکن است نیاز به یک جفت جدید از شلوار کوتاه.

هیوستون راکتس ستاره رفت سخت به طبقه در شنبه شب 111-110 اضافه برنده بیش از بوستون سلتیکز و در انجام این کار به نظر می رسد به فاش کردن اسرار آمیز لکه در پشت شورت سفید. شات آمد از پایان نیمه اول زمانی که سخت سوار برای لیآپ تلاش به عنوان زمان تمام شده اما مسدود شده بود و سقوط سخت به دادگاه. او باقی مانده بر روی زمین برای چند ثانیه قبل از بالا بردن زانو های خود را برای کمک به خود جلو و عقب تا آشکار ضعف لکه در پشت کوتاه خود را.

تصاویر رنگ آمیزی کوتاه به سرعت گسترش در سراسر توییتر و ساخته شده راه خود را به بالای ق که در آن وجود دارد مقدار زیادی از نظریه ها در مورد چگونگی آن می تواند ایجاد شده اند — بیشتر نشان می دهد که او تا به حال تصادف.

“سخت فقط رنگ خود را میراث” یک نفر به شوخی.

بسیاری از دیگران در مقایسه با تصویر برای بدنام حادثه مربوط سابق سلتیکز بازیکن Paul Pierce. در بازی 1 2008 NBA نهایی در برابر لس آنجلس لیکرز, Pierce به نظر می رسد آسیب پای او و باقی مانده بر روی زمین برای برخی از زمان. او در نهایت به اتاق قفل در یک صندلی چرخدار اما بازگشت سریع که در سمت چپ برخی از طرفداران بدانم که آیا پیرس ممکن است تا به حال یک تصادف در دادگاه و مورد نیاز برای ترک یک جفت تازه از شورت.

به عنوان کسب و کار خودی اشاره کرد پیرس در نهایت اعتراف می کنم که این سفر به رختکن واقعا, آسیب, اما بهانه ای برای پرداختن به دیگر مسائل با فشار دادن.

“من باید اعتراف به” پیرس گفت: در طول یک پخش 2019 NBA Finals. “من فقط به حال برای رفتن به حمام.”

این عکس به نظر می رسد به برخی از مهمات حامیان Milwaukee Bucks, ستاره Giannis Antetokounmpo پس از او و سخت به تازگی رد و بدل تیز سخنان در مطبوعات. به عنوان ESPN اشاره سخت گفت: در مصاحبه اخیر خود با راشل نیکولز که دیگران ستاره بود, پایگاه بازی خود را در اندازه و قدرت نه مهارت های بسکتبال.

“من آرزو می کنم من می تواند 7 اجرا کنید و فقط غوطه دادن. که طول می کشد هیچ مهارت در همه” سخت گفت. “من در واقع باید یاد بگیرند که چگونه به بازی بسکتبال و چگونه به مهارت. من که هر روز.”

ق کاربران به نظر می رسید به لذت را در یادآوری این نظرات پس از سخت شدن را ناشناس لکه شنبه شب.

“هر کسی می تواند 6’5 و sh*t خود را در یک بازی آن را ندیده گرفتن مهارت” یک نفر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>