بمبئی: یک روستای کوچک به نام Islak ماهاراشترا با تصویب قطعنامه علیه شهروندی (متمم) قانون (CAA) و ملی ثبت نام از شهروندان (NRC).

شد اولین روستا در کشور به تصویب یک قطعنامه علیه کا NRC و NPR

در طول یک گرم panchayat جلسه در روز جمهوری این روستای واقع در حومه Ahmednagar شهر تصویب قطعنامه علیه کا NRC و NPR شد و اولین روستا در کشور به انجام این کار.

Mahadev Gawli یک روستایی که به پیشنهاد این قطعنامه طی نشست در روستا با جمعیت فقط حدود 2000 گفت: آنی است که آنها را به راه اندازی یک عدم همکاری جنبش اگر مرکز حاضر به عقب جدید قانون تابعیت و NRC.

“از 2000 نفر در اینجا و 45 درصد از افراد متعلق به طبقه برنامه ریزی شده برنامه ریزی قبیله و منکوب بخش است. آنها نمی باید اسناد و مدارک خود را به اثبات تابعیت. ما با ارسال پرونده به مرکز پیشنهاد برای ایجاد تغییرات در قانون جدید است. اگر نه انجام می شود ما را سازماندهی عدم همکاری جنبش از اینجا,” او گفت:.

Yogesh Gerange یک عضو از گرم Panchayat گفت: “اکثر مردم در اینجا قبایل. آنها کاست گواهی و قادر به دریافت مزایای این طرح راه اندازی شده توسط دولت است. همه آنها داده اند موافقت در قطعنامه علیه CAA و NRC. این مردم را نمی خواهد بود قادر به ارائه اسناد و مدارک.”

تظاهرات شروع شد و در مکان های مختلف در سراسر کشور در برابر قانون شهروندی و NRC سال گذشته است. در شاهین باغ در دهلی نو تظاهرات شده اند مداوم از 15 دسامبر به دلیل که Kalindi Kunj جاده شده است بسته به ترافیک جنبش است.

به استثنای مسلمانان کا اعطا تابعیت به هندوها سیک ها بودند, Parsis بودایی ها و مسلمانان در حال فرار از آزار و اذیت مذهبی از پاکستان و بنگلادش و که آمد به هند و یا قبل از تاریخ 31 دسامبر 2014.

منبع: با آنی ورودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de