Viki Odintcova Flaunts کافی رخ در یک لباس سیاه و سفید, سهام, داستان فریب خوردن بودن آنلاین

روسی, مدل, Viki Odintcova به تازگی رفت و آنلاین و تحت درمان با 5.1 میلیون پیروان به خیلی سکسی, عکس فوری, یک, که فرستاده درجه حرارت از طریق سقف.

در این عکس که آپلود شد در سهشنبه, مارس 31 ççê ی می تواند دیده می شود تاب خیلی سکسی لباس سیاه و سفید. به چیزهایی ادویه تا او تضعیف تسمه اسپاگتی لباس کردن شانه های او برای نشان دادن یک مقدار کافی از رخ. این همه نیست, اما به عنوان او نشسته بر روی softa با گسترش پاهای او را به غیر او نیز قرار داده و او بلند, پاهای سکسی, بر روی صفحه نمایش کامل به یاد طرفداران او.

او عینک, سبزه, گیسوان پایین و به آنها اجازه داد تا به آبشار بیش از حق خود شانه و آغوش در حالی که از نظر آرایش او تصمیم به رفتن با سایه های ظریف. نرم افزار ویژه تیره و بژ رنگ سایه ای از پایه و اساس است که همسان او sunkissed پوست. او داستد گونه او را با یک برهنه, سرخ شدن, تصمیم گرفتند برای رژ لب برهنه, چند رنگ, ریمل مژه و ابرو و تعریف ابرو. این گیج همچنین strobed صورت خود را با یک نشانگر برای روشن نگاه در حالی که او تا به حال ناخن با رنگ سفید لهستانی.

مشاهده این پست در Instagram

Сегодня со мной произошла очень смешная ситуация, а точнее жизненная. На сайте авито я выставила пару обуви на продажу, которую я никогда не носила, ведь кому-то они могут быть нужнее))) Мне написала девушка, которая очень захотела их приобрести. Писала мне 2 дня подряд, с предложением забрать их в срочном порядке, но проблема в том, что она с Украины и совершать переводы с карты она не может, по ее словам. Предложила воспользоваться QIWI которым я никогда не пользовалась и понятия не имею, как это работает. Мне пришло уведомление, что на мой счёт поступает оплата, но чтобы ее получить я должна оплатить комиссию 8тр. Я совершенно без задней мысли отправляю комиссию, которую она изначально отметила, что оплатит, но деньги на счёт мне не поступили, а она благополучно заблокировала меня и исчезла ))) Люди пошли на крайние меры и решили зарабатывать обманом, а я со своей доверчивостью осталась с носом и сижу смеюсь от того, насколько легко удалось меня обмануть )))) ????????????????♀️ // ph @mavrinstudios | @cosmos_ph

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

با توجه به geotag ضربه محکم و ناگهانی دستگیر شد در مدل وطن از مسکو, روسیه. برای این تصویر از او در یک اتاق در حالی که تکیه بر دیوار. او به آرامی لمس موهای خود را جدا و نگاه دور از دوربین به اعتصاب در برخواهد داشت.

Viki شامل یک عنوان با پست, نوشته شده در روسی. با توجه به ترجمه گوگل, او به اشتراک گذاشته اخیر حادثه مربوط به چگونه او فریب خوردن آنلاین در حالی که او در تلاش برای فروش یک جفت کفش که او تا به حال هرگز. او افزود که در حالی که غمگین بود تا ببینید که چگونه مردم می توانند با رفتن به هر طول به پول از طریق فریب این خنده دار بود چگونه او را فریب داد به راحتی.

در عرض پنج دقیقه از ارسال پست انباشته بیش از 111,000 دوست دارد و نزدیک به یک هزار و نظرات است که در آن طرفداران و پیروان نه تنها ستایش مدل برای او به نظر می رسد اما آنها همچنین همدردی با او را برای تبدیل شدن به یک قربانی کلاهبرداری آنلاین.

“وای شما یک زن زرق و برق دار. من شما را خیلی دوست دارم” یکی از سرسخت تحسین اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی.

“چه یک بانوی زیبا است. I wish you were mine, my love,” کاربر دیگری chimed در.

“سلام, زرق و برق دار. خیلی متاسفم که این اتفاق برای شما افتاده است اما خوش آمدید به جهان آنلاین. امن در زمان آینده” یک سوم کاربر نوشت.

“قرنطینه با شما خواهد بود بهشت” یک چهارم تحسین گفت.

ضربه محکم و ناگهانی بود و هم دوست داشتم با بسیاری از مدل های دیگر و اثرگذارندهها از جمله آنا Miller, Natasha لی و Yanita Yancheva.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>