جیپور: نزدیک بر روی پاشنه از حادثه اخیر در راجستان ناگور که در آن دو Dalits بودند شکنجه به اتهام سرقت پول و دیگر حادثه مشابه آمده است به فور در دولت برمر که در آن جوانان بود که بیرحمانه مورد ضرب و شتم و یک میله اتهام وارد شده به بخش خصوصی به ظن سرقت.

مقامات پلیس گفته است که این متهم اصلی Moti سینگ دستگیر شد روز جمعه بلافاصله پس از این ویدئو ویروسی رفت و در روز پنج شنبه.

این حادثه رخ داده است در ماه گذشته.

قربانی برادر شکایت در برمر روستایی ایستگاه پلیس در روز پنج شنبه به زودی بعد از فیلم رفتم ویروسی که از طریق آنها دریافت اطلاعات در مورد برادر خود را ،

او گفت که او به برادر خود که به اطلاع او که در ژانویه 29, او ربوده شده و قفل شده است تا در یک هتل اتاق که در آن او به دروغ متهم به سرقت و به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم.

او مجبور به نوشیدن مشروب و یک میله آهن درج شده بود به بخش خصوصی و 4,800 تومان گرفته شده بود را از جیب خود. متهم فیلم برداری کل قسمت و بعد از آن ساخته شده ویروسی.

برمر را سرپرست پلیس Sharad Chowdhary گفت که خانواده مقتول شد و بلافاصله به زودی پس از این ویدئو ویروسی رفت و یک مورد ثبت شده تحت بخش مربوط هندی قانون مجازات اسلامی و جستجو برای دیگر متهم کرده است.

“نگاهی به جاذبه مورد یک تیم ویژه ای تشکیل شده است در زیر دایره افسر Vijay Singh Charan. این ویدئو نشان میدهد این واقعیت است که قربانی شد به طرز وحشیانه ای شکنجه کرده است. قربانی یک راننده خودرو و هنوز به نظر می رسد در فرد در مقابل کسی,” او اضافه شده است.

به عنوان قربانی برادر همچنین گفته است که پلیس در حال بازداشت برادر به اتهام اخلال در صلح و آرامش در آن روز که این حادثه گزارش شد که SP گفت که یک DSP خواسته شده است برای ارائه یک گزارش مفصل در چرا قربانی بازداشت شد.

“اگر شده است وجود دارد هر گونه گذشت در پلیس را به سمت و سپس اقدام مربوطه باید در نظر گرفته شود,” او گفت:.

یک حادثه مشابه رخ داده در ناگور و آمد به نور که تصویری از دو Dalit جوانان مورد ضرب و شتم و یک پیچ گوشتی آغشته به بنزین وارد رکتوم یکی از آنها رفت و ویروسی.

کنگره رئیس جمهور سابق راهول گاندی در یک صدای جیر جیر نامیده می شوند این حادثه را “وحشتناک و مشمئز کننده” و خواسته دولت به اقدام سریع در این مورد. به زودی پس از هفت متهم دستگیر شدند.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de