جولای 10, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

تصویری از سنت لوئیس نشان می دهد زن و مرد اشاره اسلحه معترضان خواستار شهردار Lyda Krewson به استعفا

تصویری از خیابان Louis, میزوری, نشان می دهد یک زن و مرد ایستاده در مقابل آنچه به نظر می رسد یک عمارت با اشاره تفنگ در تظاهرات بودند که راهپیمایی خواستار استعفای شهردار Lyda Krewson.

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط فیلمساز دانیل Shular نشان داد یک زن و مرد ایستاده در مقابل یک خانه بزرگ به عنوان گروه بزرگی از معترضان در امتداد جاده در جلوی خانه. مرد با پوشیدن قهوهای مایل به زرد و شلوار صورتی و تی شرت یقه دار برگزار شد آنچه در ظاهر به یک تفنگ نیمه اتوماتیک و در زمان اشاره آن به سمت معترضان فریاد چیزی در آنها را به آنها منتقل شده گذشته است. زن ایستاده با او برگزار شد یک تفنگ دستی نیز هست.

این ویدئو به طول انجامید بیش از 30 ثانیه و نشان نمی دهد که دقیقا چگونه این حادثه آغاز شد اما از دیگر گزارش های آن به نظر نمی رسد که تظاهرات خشونت آمیز بود. این کلیپ به دست آورد ویروسی بهره یکشنبه, racking تا بیش از نیم میلیون بازدید فقط در یک ساعت پس از آن نوشته شده بود.

تصاویر دیگر از رویارویی دستگیر شدند لوری Skrivan, یک, عکاس, با , St. Louis Post-Dispatch. این تصاویر نشان داد که زن در بالا بردن تفنگ خود را به سمت معترضان به عنوان او به نظر می رسد به فریاد زدن چیزی در آنها. این زوج باقی مانده در چمن خود را و آن را به نظر نمی رسد آنها نزدیک به هر یک از معترضان.

اعتراض روز یکشنبه کارگردانی شد در خانه Krewson است که در یکی از محله های ثروتمند در سنت لوئیس.

به عنوان KMOV گزارش شده اند وجود دارد خواستار رشد در Krewson به استعفا شد و پس از او خوانده شده در طول یک Facebook تصویری زنده نام و قطعات از آدرس تظاهرکنندگان خواستار پلیس اصلاحات. به گزارش اشاره Krewson ارائه شد به طور منظم COVID-19 جلسه هفته گذشته زمانی که او تبدیل به موضوع تظاهرات خواستار پلیس اصلاحات گرفتن نظراتی که ارسال شده بود توسط ساکنان و خواندن اسامی کسانی که خواستار پلیس به defunded.

هر چند این دیدگاه شد و می توانست به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست Krewson آمد زیر آتش برای چه منتقدان را دیدم به عنوان نادرست اشتراک گذاری اطلاعات.

او بعد از آن عذرخواهی کرد.

“امشب من می خواهم برای معذرت خواهی برای شناسایی افرادی که معرفی نامه به من در تالار شهر بود که من از پاسخ دادن به یک روال سوال در یکی از به روز رسانی در اوایل امروز. در حالی که این اطلاعات عمومی من قصد علت ناراحتی یا آسیب به کسی” Krewson در بیانیه ای گفت. “این پست حذف شده است و من صمیمانه عذرخواهی می کنیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول