Victoria’s Secret Model گرجستان فاولر Stuns طرفداران در سفید توری لباس زیر زنانه

گرجستان فاولر حیرت زده کرد هزاران نفر از 1.1 میلیون Instagram followers on دوشنبه, ژوئن 18, زمانی که او نوشته شده یک سری از عکس های فوری که او را دیدم تاب یک زیر مجموعه.

عکس ها که دیده می شود در این لینک به Instagram اسیر نیوزیلند مدل قابل توجه هزاران شمار در حالی که با پوشیدن نحیف مجموعه ای ساخته شده از یک پارچه توری که دیدن از طریق, در بخش های مختلف است. این بند تا به حال یک underwire که افزایش فاولر را رخ. فنجان به طور کامل پوشش داده شده در یک پارچه محض با طرح گل در توری که کمک به بخشی از پوشش قفسه سینه خود را نگه داشتن عکس ها در Instagram جامعه برابر دستورالعمل برهنگی. بالا بود sparkly جزئیات گل در وسط و نازک تسمه قابل تنظیم قرار داده شده بیش از شانه خود را.

فاولر — که بهترین و شناخته شده برای داشتن, راه رفتن در نمایش مد راز ویکتوریا در سال 2016 2017 و 2018 تیمی سینه بند خود را با یک جفت از تطبیق کف است که تا به حال همان توری طرح اما شامل یک جامد سفید ، آنها تا به حال دو بند در دو طرف که او عینک بالا بر روی باسن خود. در برخی از عکس فاولر شامل بند جوراب کمربند در اطراف کمر که تسمه به سادگی dangled بر روی ران او بدون اتصال به هر گونه ، او نشان داد در این عنوان که او تنظیم شد راز ویکتوریا برای عشق و لیمو.

این مجموعه نشان داد فاولر در هر دو محیط داخلی و خارجی مکان های. در ابتدا او را در یک صندلی با او مچ پا عبور کرده و اسلحه پشت سر او. در دوم او مطرح شده در مقابل یک بوته گل رز است.

او عینک, سبزه, گیسوان مدل دهید و جاروب بیش از یک طرف. فاولر نیز ظاهر می شود کمی به هیچ آرایش در عکس.

در کمتر از یک روز این پست را به دست آورد بیش از 38,500 دوست دارد و بیش از 210 نظرات. طرفداران او هجوم آورده و به بخش نظرات به اشتراک گذاری خود را در واکنش به سری یا با نوشتن او تعارف و یا به سادگی با استفاده از emoji.

“Beaaaaty عاشق این!! آنچه در یک محل!” یک کاربر نوشت.

“صبح به خیر فرشته کوچک من. یک روز پر برکت” پاسخ داد: یکی دیگر از تحسین.

“وای گرجستان خیره کننده” اضافه شده یک سوم فن.

“وای!! چنین فوقالعاده زیبا و زرق و برق دار بانوی شما هستند!” چهارمین کاربر chimed در.

فاولر به تازگی حیرت زده طرفداران او یک بار دیگر با یک عکس از خودش چادری در یک پودر-آبی دو قطعه همانطور که قبلا اشاره شد توسط Inquisitr. او مچ پا-در اعماق اقیانوس ایستاده بود و با پاهای او را از هم جدا به عنوان او بسته چشم او داد و بوسیدن چهره به دوربین. لباس شنای زنانه دوتکه او برجسته bandeau بالا با underwire ساختار و تطبیق کف که نشسته بالا است. او شامل شات با تصاویر دیگر از اقیانوس به جشن جهانی اقیانوس روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>