Victoria’s Secret Model گرجستان فاولر Smolders در شیک لباس شنای زنانه دوتکه بالا

گرجستان فاولر به او 1.1 میلیون Instagram طرفداران کاملا درمان در روز پنج شنبه, جولای 2 با اکثر روز رسانی های اخیر. راز ویکتوریا مدل نوشته شده قابل توجه شات که او را دیدم در یک فریبنده مطرح در حالی که تکان دادن بالا.

عکس گرفته شده فاولر از قفسه سینه تا به بیننده نزدیک شات از تنه. این پروژه باند نیوزیلند فصل 1 میزبان مطرح شده در خارج از منزل در برابر سبز برگ پس زمینه. روشن آسمان آبی دیده می شود می تواند peeking از طریق درخت به عنوان به خوبی. پس زمینه کمی تاری اجازه می دهد تمرکز باقی می ماند در فاولر در حالی که اضافه کردن نرمی به ضرب گلوله کشته است.

فاولر در زمان هر دو دست به سر خود را در نمایشگاه عضلات قسمت بالای بازوها و شانه ها در امتداد راه. او نگاه مستقیم به لنز دچار دوبینی چشم او به یک نگاه شدید در حالی که اجازه می دهد او را به چسبیدن به باز کردن.

فاولر عینک شیک بالا که افتخار ظریف سفید بافت در برابر یک مایل به خاکستری و آبی پس زمینه است که در تقابل با خورشید بوسید می کند. آن را به حال bandeau سینه بند با بند باریک که متصل در وسط. بند رفت و در اطراف گردن او که در آن گره خورده است به یک کمان نشان داده رشته ای است که کاهش یافت و بیش از شانه خود را. مضطرب جزئیات در امتداد لبه به آن اضافی بافت برای یک نگاه آرام. بالا ruched در وسط در حالی که دو طرف قابل توجهی گسترده تر ایجاد یک مثلث مانند شکل بر روی جناغ سینه.

فاولر عینک, سبزه, مو کشیده و جاروب به سمت. او اجازه tendril باقی می ماند سست در مقابل کاهش بیش از بینی خود را. او به نظر می رسد پوشیدن, حداقل, آرایش, استقبال از زیبایی های طبیعی خود را.

فاولر با استفاده از این فضا به عنوان اعتبار عکاس کامرون هموند و عامل راشل هیل هاموند به صورت خیره کننده شلیک کنید. در کمتر از یک روز این پست را به دست آورد بیش از 12,400 دوست دارد و بیش از 60 نظرات. طرفداران خود را در بخش نظرات به دوش او با تعارف ستایش زیبایی و زیبایی شناسی از ضربه.

“شما بسیار زیبا” یک کاربر نوشت.

“عاشق این شات” پاسخ داد: یکی دیگر از فن.

“عشق شما مثل من خواهد گرجستان” یک سوم chimed در.

“کنتراست زیبا” اضافه شده یک چهارم فن.

فاولر به تازگی حیرت زده طرفداران او یک بار دیگر هنگامی که او در زمان به برنامه های رسانه های اجتماعی برای ارسال یک NSFW عکس که در آن او دستگیر شد بسیار خالص بلند آستین لباس قهوه ای که جریان در آب های کم عمق همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr. او کشیده و او پای چپ را و خم و راست او را به عنوان او رفت و پابرهنه. فاولر به نظر می رسد به پوشیدن یک جفت از لباس شنای زنانه دوتکه پایین در زیر لباس خود را, اما او در حال غرق یک بند به طور کامل زیر پارچه محض.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>