Victoria’s Secret, بمب گرجستان فاولر Stuns طرفداران در ساتن آبی مینی لباس

Victoria’s Secret model گرجستان فاولر گرفتار طرفداران در سراسر جهان پس از او نوشته شده زرق و برق دار, ضربه محکم و ناگهانی از خودش در روز جمعه. نیوزیلند به دنیا مدل در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن این پست با 1.1 میلیون پیروان.

27-year-old گیج مطرح معمولی در این عکس در حالی که با پوشیدن یک براق پودر آبی, لباس شب, که طراحی شده توسط استرالیا در خانه مد والا و مارک های مورد علاقه از او به عنوان مدل مشغول به کار از نزدیک با این نام تجاری در گذشته و حتی راه می رفت و برای آنها در طول سیدنی در هفته مد.

لباس است که به نظر می رسید ساخته شده از ساتن براق مواد برجسته سست نیمه آستین بلند و بالا راهب یقه. لوکس پوشاک نیز طراحی شده با پارچه مزین کردن جلو و دو طرف ruched که به زیبایی در آغوش گرفت گرجستان بدن و نشان داد او تنگ است. گرجستان زوج طراح لباس و hemline که فقط به پایان رسید در زیر derrière با الماس نکردم گوشواره. برای او مدل موهای گرجستان تصمیم گرفتند که او را قفل slicked به تنگ مستی ایجاد یک تمیز کردن و جلا نگاه کنید.

این مدل به پایان رسید شب نگاه کردن با چشم ابتلا آرایشی که انجام شد توسط مستقر در نیویورک, فرانسوی, هنرمند آرایش Morgane مارتینی به عنوان گرجستان مفصل در پست خود را به عنوان. Morgane تصمیم گرفتند برای پررنگ چشم در گرجستان که برجسته جوشان رنگدانه های یاس بنفش و آبی که هر دو به ارمغان آورد از این مدل را نور چشم و همسان ساز و برگ خود را کاملا. گرجستان بیشتر نشان داد در عنوان که آرایش ارائه شده توسط مارک جاکوبز زیبایی.

در ضربه محکم و ناگهانی گرجستان خیره پایین دوربین به عنوان او مطرح شده با یک چنگال که او آورده بود تا به دهان او در حالی که در داخل یک رستوران. مدل تراوش یک بازی سرگرم کننده و پرده پرنیان در حالی که او استراحت آرنج خود را روی میز شام و نشست با پاهای او را از هم جدا. گرجستان نشان داد محل استقرار که شامل یک دکور زیبا به عنوان خاویار Kaspia — معروف رستوران خوب ناهار خوری در قلب پاریس ،

پست های فوری با ضربه گرجستان پیروان و انباشته از هزاران دوست دارد. طرفداران هم به بخش نظرات برای بیان افکار خود را در مورد مدل عکس.

“بسیار زیبا” یک فن اظهار نظر.

“زیبا ترین ملکه جهان” دوم فن تأکید کرد.

“چرا شما تا زرق و برق دار” یک سوم کاربر اضافه شده است.

“دختر زیبا, گرجستان” یک چهارم فن نوشت.

گرجستان هیچ غریبه ای به های گاه به گاه و در عین حال زیبا عکس از خودش با او بسیاری از طرفداران. این مدل که اخیرا با بهره گیری از تعطیلات در سر ریچارد برانسون خصوصی جزیره نکر جزیره جایی که او حیرت زده طرفداران با چند بیکینی چادری عکس از خودش در هر Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>