ویکی عایشه نشان می دهد او فوق العاده ای رخ در انجمن عکس جدید

ویکی عایشه sizzled در یک عکس به اشتراک گذاشته شده در Instagram صفحه اوایل امروز. این پر گوشت, دخترک معصوم, مشترک یک عکس از خودش تاب skintight توری, سیاه, تماشا قرار داده است که او بسیار زیاد رخ جلو و مرکز.

آن را به نظر می رسد که ویکی عکس گرفت خودش selfie-سبک. زیبایی به نظر می رسید که برگزار دوربین او در مقابل از او و پس از آن مطرح شده توسط canting سر خود را به سمت. او به شوخی کشیده انگشت کوچک در سراسر پوست لب پایین برای ایجاد یک کلی شرجی بیان.

او بطور دنج قرار گرفتن گروه شامل یک قفسه سینه برش با جزئیات توری برای در بر گرفتن او فراوان قفسه سینه کاملا. یک روبان سیاه نشسته بطور دنج قرار گرفتن در وسط قفسه سینه خود را.

گذشته از خود ساز و برگ ویکی همچنین عینک نازک نقره ای منحنی گل میخ بینی. او سمت چپ مو بور او را سست و tousled او رشته های بلند draping در سراسر شانه های او.

خالکوبی مدل به نظر می رسید به سنگ پر زرق و برق آرایش صورت در ها. او به نظر می رسد به ارمغان eyeshadow در سراسر درب و پایین تر از خط آب. همچنین نگاه مانند ویکی استفاده از براق eyeshadow در گوشه داخلی چشم خود را به آنها را به ایستادگی کردن و سپس رفت و بیش از او بلند مژه ها با ریمل مژه و ابرو.

اضافی آرایش به نظر می رسید که شامل صورتی رژلب, بنیاد, برنزه کننده و هایلایت. ابروهای خود را نگاه خوب و مرتب ،

ویکی را 2.3 میلیون پیروان رفت و وحشی بیش از این تحریک آمیز عکس فوری. آن را در طولانی برای او پست برای جلب بیش از 30000 دوست دارد و بیش از 500 نظرات. در عنوان او پرسید: پایه فن خود را در مورد برنامه های آخر هفته و ازمایش کرده سوال خود را با یک لبخند و چهره احاطه شده توسط دل از emoji.

اکثر نظر شد بیشتر علاقه مند به افتخار ویکی از صحبت کردن در مورد برنامه های خود را, اما برخی, آیا فاش کردن آنچه که آنها تا به.

“اوه من باید به کار بر روی من مرغ قفس و تغییر نفت در کامیون من با تشکر برای یادآوری من” به اشتراک گذاشته شده یکی از طرفداران.

“خوب است که برای اطمینان حاصل کنید! شما نگاه شگفت انگیز!” شوخی دیگری است.

“Ummm ببخشید اما این عکس بیش از محدودیت چگونه زرق و برق دار یکی می تواند در یک پست. همچنین می دانستند که آن خطوط را بر روی مچ دست خود را, تا تو, خیلی تمیز!!!” raved یک سوم تحسین.

“شگفت آور, زن زیبا شما خیلی زیبا هستند در لباس زیر زنانه خود را و من شما را دوست دارم تو خانوم من همیشه ببینید در عکس خود را همیشه زیبا Mamá,” chimed در یک چهارم کمک کننده.

قبلا Inquisitr گزارش داد که گیج به اشتراک گذاشته بود یک عکس از خودش در همان ساز و برگ گرفته اما از یک مقدار زاویه های مختلف. که در عکس, ویکی مطرح شده با تقریبا کامل بدن در نظر او به عنوان تالار گفتگوی جوانان ایرانی غنیمت او را به سمت و بازی کردن با موهای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>