ویکی عایشه نزدیک به انفجار از غوطه وری لباس شنا در Close-Up: ‘سلام به پایین وجود دارد’

استرالیا خال کوبی, مدل, ویکی عایشه تحت درمان با 2.3 میلیون Instagram followers به یک زیبا از کون منحنی در سه شنبه های سکسی نمای نزدیک که تقریبا او را دیدم در ظاهر از لباس شنا خود را. بور, بمب, را لرزاند یک غوطه وری قطعه است که او را در معرض فوق العاده ای رخ خم شدن به جلو به سمت دوربین قرار انگیز دارایی های جلو و مرکز.

نیمه بدن شات گرفته شده از یک نمایش خیره کننده از ساعت شنی, قاب, قرار دادن یک گستره از پوست نشان می دهد. لباس شنا تا به حال هیچ مشکل در نشان دادن او خوش باسن و ران به لطف بالا و باور نکردنی کاهش دهد. این تعداد به نظر می رسد cinched با نازک رشته تاکید بر او باریک کمر و sported یک جفت دارای گونه های برامده cutouts در جلو که دیدم یک نگاه اجمالی از او میانی. اما آنچه در نگاه واقعا آنه او bodacious آغوش همه اما کاملا bared توسط ظالمانه یقه. به همین ترتیب او دیدنی آستین خالکوبی نیز بر روی صفحه نمایش به عنوان او ران و midriff جوهر.

آشکار حمام کردن کت و شلوار زرق و برق دار تافی رنگ که نگاه چاپلوس در برابر او عادلانه پوست برجسته او همه تب و تاب بودن. این مورد به نظر می رسید به یک halterneck سبک و کامل بود با تسمه اسپاگتی نازک که تحت پوشش مواج قفل.

ویکی زوج داغ نگاه شیک گلم امید بستن برای یک چهره پر از آرایش به نظر می رسد که شامل سوسو زننده پوست-باب روز سایه چشم و براق رز-صورتی رنگ روی لب ها کامل. گونه او را نگاه کاملا برجسته و منحنی و مجسمه ابرو شد قوسی.

بور زیبایی اضافه شده کمی bling را با چند کوچک گوشواره, در علاوه بر این به خود مرسوم حلقه بینی. او موهای خود را پایین و جدا در کنار یک ظاهر طراحی شده خود را قفل طلایی در امواج شل. لذیذ او گیسوان نگاه tousled غلت بیش از شانه های او در یک سرکش مد.

ویکی مطرح شده در برابر پس زمینه از یک ورق سفید. ساده دکور نگه داشته و تمرکز بر قاتل او را منحنی تمرکز تمام توجه خود را فوق العاده ، این مدل تا به حال یک دست جمع پشت سر او ردیابی غیر مستقیم کانتور بدن خود را با دیگر. او کج شده سر خود را به سمت و جدا کمی لب های او در یک تحریک آمیز راه تمام در حالی که رفع این لنز با اشتیاق زل زل نگاه کردن.

اغوا کننده در برخواهد داشت به نظر می رسد به فرستاده اند کاملا چند پالس مسابقه در میان پیروان قضاوت احساساتی پیام هایی که به سرعت انباشته شده در زیر عکس. در این فضا از یک ساعت پست متصلب تا 280 دیدگاه, در علاوه بر این به بیش از 17,100 را دوست دارد.

“چه یک راه برای شروع روز!” نوشت: یک فرد با اضافه کردن یک رشته از چاپلوس emoji.

“سلام hotttt مسائل” خوانده شده نظر دیگری به دنبال قلب-چشم از emoji.

“خدای من شما کاملا شگفت انگیز! تا کنون, زیبا ترین زن, پیاده روی این سیاره” raved یک سوم فن.

“شما همیشه sooo زیبا” یک چهارم پیام ازمایش کرده و توسط یک رشته از قلب-چشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>