ویکی عایشه برگ کمی به تخیل در جو وجود دارد شلوارک جین

در روز پنج شنبه, ژوئن 18, استرالیایی, مو, کون به دهن عایشه آپلود وسوسه انگیزی Instagram پست برای او 2.3 میلیون پیروان برای لذت بردن از.

این عکس نشان داد که 28 ساله ایستاده در یک منطقه گیاهی, احاطه شده توسط درختان در مکانی نامعلوم. ویکی زده مخ زن مطرح arching او بازگشت و عبور از او ، او قرار داده شده یکی از دست در کمر او و دیگر در پشت سر او. این Instagram ستاره gazed به طور مستقیم در دوربین با دهان او کمی باز.

او عینک یک منگوله دار تی شرت سفید آراسته با گرافیک کابوی اسب. ویکی به نظر نمی رسد به پوشیدن سینه بند, زیر دامن, ترک کمی به تخیل. او همچنین sported یک جفت شورت جین که به نمایش کون باسن. آشکار گروه نیز برجسته او باب روز میانی. ویکی به پایان رسید نگاه سکسی با کمربند سیاه و قهوه ای چکمه های کابوی.

خالکوبی, مدل, مو, قفل نگاه tousled و windblown دادن به او را حتی بیشتر ، او افزایش زیبایی های طبیعی خود را با حداقل مقدار از آرایش. ظریف برنامه به نظر می رسید به ویژه در پر ابرو یک کت نور از ریمل و رژ لب برهنه.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس کرد که او لذت می برد “بودن در کشور است.” او همچنین از او خواست اگر پیروان آنها به اشتراک گذاشته شده نظر خود را و یا اگر آنها به حال یک اولویت برای “شهر”.

طرفداران flocked به بخش نظرات برای پاسخ به سوال او.

“من به طور کامل در کشور یک فرد تا آنجا که من نقل مکان کرد 30-40 دقیقه در جنوب شهر من در زندگی! آن را بزرگ!” نوشت: یک دیدگاه.

“من دوست دارم در کشور خودم ، اظهار داشت: یکی دیگر از Instagram کاربر.

بسیاری از پیروان خود نیز در زمان زمان به دوش او با تعارف. در حالی که برخی به سادگی ترک یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین برای مدل دیگر که قطعا بیشتر آوازی خود را ستایش.

“وای شما بسیار زیبا و سکسی” gushed یک فن اضافه کردن یک رشته از قلب قرمز و آتش emoji به نظر.

“بدن زیبا” اضافه شده متفاوت جانباز.

ویکی درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات. این پست به نظر می رسد فن های مورد علاقه به عنوان به زودی آن را انباشته بیش از 10000 دوست دارد.

به عنوان طرفداران آگاه هستند این است که به دور از اولین بار که دیجیتال تاثیر گذار نشان داده است او چهره فوق العاده در رسانه های اجتماعی. در واقع او تمایل به ها نشاط محتوا است که گاهی اوقات هل مرزهای Instagram جامعه دستورالعمل های مربوط به انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>