ویکی عایشه می رود از شرجی در یک Snakeskin-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه است که Bares Her نان

کون, زیبایی, ویکی عایشه قرار داده و او سخاوتمندانه عقب پایان در نشان می دهد در آخرین Instagram post. بمب رهبری به آخر هفته با شرجی بیکینی, شات که اسیر او از پشت, black pussy, شهوت انگیز دارایی در snakeskin-نسخه قابل چاپ شورت لا کونی لباس شنا که او برجسته باسن و ران در علاوه بر این به عریان او نان.

استرالیا, تا تو, مدل عینک آشکار bandeau دو قطعه که کاملا به نمایش گذاشت او bodacious شکل است. این نحیف استخر آیتم تشکیل شده از یک ریزه بالا و بسیار بالا-برش پایین که نشان داد او کمر با تاکید بر او ساعت شنی با قاب. این گروه شد, زرق و برق دار کهربا پالت که نگاه چاپلوس در برابر او عادلانه پوست برجسته او همه تب و تاب بودن. این نگاه نیز خود را تکمیل گیسوان طلایی که مدل دهید در امواج غلت پایین خود را به عقب.

عکس بعدی به یک unmade, تخت, ویکی ایستاده بود با یک زانو به زیبایی مطرح شده در هوا. او قوسی پشت او به ظاهر چسبیده کافی derrière برای دوربین و برداشته تا بازوی او به هم زدن مو های خود را در یک coquettish شیوه ای. برازنده تقریبا balletic مطرح و خواستار توجه به مخروط گوساله دادن به طرفداران یک زیبا از فراوان منحنی به عنوان به خوبی. سبک سگي midriff قابل مشاهده بود در بین بالا و کمر و سینه بالا که پایین نشسته بر پشت او افشای یک معامله بزرگ از پوست است. اواسط مشخصات زاویه ارائه زیرچشمی نگاه کردن در قفسه سینه, اذیت کردن وسوسه انگیزی اجمالی sideboob. او زرق و برق دار آستین امضا شد و همچنین بر روی صفحه نمایش برای مخاطبان به تحسین به عنوان گل جوهر در او ران و لگن که طولانی بر روی او خلفی.

این مدل به نظر می رسد جامعی در نور کم با فلش خدمت به روشن شکل است. کم نور داخلی شد, tastefully تزئین شده با رنگ سبز گیاه گلدان و شمع قرمز, زینت است که تکمیل تیره-آبی قاب عکس روی دیوار. تیره-صورتی تسلی دهنده وضع مچاله در لبه تخت بود که با پوشش کرم ورق معکوس خود را برنزه قهوهای مایل به زرد.

پیروان گرفتار به نظر می رسید با نگاه اغوا کننده مصرف به بخش نظرات در اعداد بزرگ به بیان ستایش خود را برای لاغرها. در طول 15 ساعت این پست را به دست آورد بیش از 30,600 دوست دارد و نزدیک به 500 پیام. ویکی گذراند بازیگوش عنوان برای عکس خود را به طرفداران غریب توضیح برای ایستادن هنوز هم در برخواهد داشت. او همچنین فاش کرد او یک عقرب, درخواست طرفداران خود را نشان می دهد نشانه. طبق معمول او را تحسین نمی دریغ به پاسخ کار در مقدار زیادی از تعارف در پاسخ های خود را.

“Saggitarius شما بسیار زیبا ویکی,” نوشت: یک فرد است.

“سلام ویکی آسمانی مشاهده [هلو و بالا بردن دست emoji] خود به شمار آنقدر زیبا و شگفت آور” chimed در دیگر Instagram کاربر. “من برج ثور” در ادامه این پیام.

“Heeey من هم یک عقرب” اظهار نظر یک سوم فن اضافه کردن یک قلب emoji.

“لعنت [و نه قلب-چشم emoji] شما بسیار زیبا ویکی,” gushed یک چهارم جانباز ترک یک رشته از قلب در پایان پست خود.

به عنوان Inquisitr به تازگی گزارش ویکی لرزاند حیوانات-نسخه قابل چاپ نگاه سوزان عکس مشترک سه شنبه که او را دیدم نزدیک به ظاهر از یک به سختی وجود دارد گاو-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که flaunting او فوق العاده ای رخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر