ویکی عایشه Flaunts پرت Derriere در نحیف در حالی که لباس شنا در یک استخر

جمعه, مارس 27 مدل استرالیایی ویکی عایشه آپلود وسوسه انگیزی Instagram پست برای او 2.2 میلیون پیروان برای لذت بردن از.

های تحریک آمیز عکس را نشان می دهد Instagram ستاره نما در آنچه به نظر می رسد به پایان کم عمق ساحل, ورود به استخر. صندلی و شاخ و برگ سبز دیده می شود در پس زمینه. ویکی kneeled و تکیه به جلو قرار دادن دست خود را بر روی لبه استخر. او تبدیل بدن خود را کمی به دور از عکاس اجازه می دهد طرفداران به دست آوردن یک دیدگاه خوبی از انحناء جانبی مشخصات. خالکوبی زیبایی نگاه بیش از شانه خود را و جدا او را کامل ،

28-در سال sizzled در یک نحیف سرمه ای, لباس شنا که در سمت چپ کمی به تخیل. آشکار یک تکه قرار داده و او را کافی رخ و پرت derriere بر روی صفحه نمایش کامل بسیار لذت از مخاطبان خود را.

بور, بمب با استفاده از یک سیاه scrunchie به جلو و عقب و موهای خود را در یک موی دم اسبی با چند سست قطعات فریم او چهره زرق و برق دار. او افزایش زیبایی های طبیعی خود را با صورت پر از آرایش — برنامه ای که ویژه مجسمه ابرو درخشان برجستهنگار گرم-باب روز eyeshadow حجیم مژه و برهنه لب براق.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس ضمنی که عکس گرفته شده در تاریخ اوایل. ویکی همچنین از او خواست كه به به اشتراک گذاری عناوین تلویزیون را نشان می دهد که آنها با بهره گیری شده است در حال حاضر.

طرفداران آب گرفتگی بخش نظرات برای پاسخ به ویکی سوال.

بروکلین [Nine-Nine] من است رفتن به سری در حال حاضر!” نوشت: یک دیدگاه.

ببر پادشاه!” اضافه شده یکی دیگر از Instagram کاربر.

بسیاری از پیروان خود نیز اقدام به تعریف گیج. در حالی که برخی به سادگی ترک یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین برای مدل دیگر که قطعا بیشتر آوازی خود را ستایش.

“شما شگفت آور ویکی, من فقط نمی تونم دریافت به اندازه کافی [شما] مانند پیدا کردن یک اسب شاخدار در [شما] فقط جادویی” بوده یکی از تحسین کنندگان.

“من فکر می کنم که جذاب عکس من دیده ام از شما” chimed در یک جانباز اضافه کردن یک قلب-چشم emoji به نظر.

این Instagram ستاره های درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط پاسخ به برخی از نظرات. را مطرح ضربه محکم و ناگهانی به نظر می رسد فن های مورد علاقه به عنوان آن انباشته شده است بیش از 35,000 را دوست دارد.

این دور از اولین بار که دیجیتال تاثیر گذار است flaunted او چهره فوق العاده در رسانه های اجتماعی. در واقع اکثریت او Instagram posts متشکل از پوشیدن او risque گروه. در اوایل این هفته او به آپلود یک عکس که در آن او عینک صورتی ساتن, لباس زیر زنانه. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 37,000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>