ویکی عایشه Flaunts پرت Derriere در Cheeky Bodysuit محض

در جمعه, ژوئن 8, استرالیایی, مو, کون به دهن عایشه شروع هفته کاری توسط های مطرح ضربه محکم و ناگهانی با 2.3 میلیون Instagram followers.

در وسوسه انگیزی تصویر 28 ساله بود در مقابل یک پس زمینه صورتی. او sizzled در cheeky محض بنفش bodysuit که در سمت چپ کمی به تخیل. آشکار پوشاک قرار داده و او باور نکردنی منحنی بر روی صفحه نمایش کامل بسیار لذت از مخاطبان خود را. او زوج bodysuit با تطبیق ران جوراب ساق بلند بالا دادن و حتی بیشتر ، همانطور که برای طلا و جواهر, خالکوبی مدل عینک های متعدد گوشواره نقره ای.

این Instagram ستاره تبدیل بدن خود را به دور از عکاس flaunting پرت derriere. او قرار داده شده یکی از دست خود را بر ران او و در کنار او ، او بیش از شانه خود را به زل زل نگاه کردن به طور مستقیم به دوربین فراق او کامل ،

برای عکس, ویکی مدل دهید او پلاتین مو بور, هاردکور, کون پیشرفته او در حال حاضر ویژگی های زرق و برق دار با صورت پر از آرایش. او ساخته شده او چشم ابی سبک پاپ با یک برنامه از آنچه به نظر می رسد سیاه و سفید خط چشم و مژه نادرست. آرایش خود را نیز به نظر می رسید که شامل پر-در ابرو ظریف, کانتور, هایلایت, و, برهنه, رژ لب.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس ساخته شده است اشاره به این واقعیت است که گروه خود را منحصر به فرد بود و اقدام به درخواست هادی برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در مورد ساز و برگ. او همچنین طرفداران تشویق به کلیک بر روی لینک در Instagram bio که آنها را منجر به OnlyFans حساب.

بسیاری از تحسین او شد و سریع به جواب سوال خود را در بخش نظرات.

“کاملا فوق العاده omg خیلی باور نکردنی و خیره کننده! این لباس مسخره شگفت آور” نوشت: یک فن اضافه کردن یک رشته از قلب و چشم و آتش emoji به نظر.

“به نظر می رسد واقعا بزرگ بر شما” اضافه شده متفاوت جانباز.

“آن را دوست دارم! این باعث می شود شما نگاه بسیار داغ و سکسی اظهار داشت:” یکی دیگر پیرو.

“هیچ چیز مسخره در مورد ساز و برگ خود را [l]ooks دیدنی بر شما” chimed در یک چهارم Instagram کاربر.

ویکی درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات. این پست تحریک آمیز به نظر می رسد فن های مورد علاقه آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 20000 لایک.

به عنوان طرفداران آگاه هستند این است که به دور از اولین بار که دیجیتال تاثیر گذار نشان داده است خارج از دارایی ها در رسانه های اجتماعی. در واقع اکثریت او Instagram نوشته های تشکیل شده از او در risque گروه. در اوایل این ماه به آپلود یک عکس که در آن او عینک یک حال بیکینی سیاه و سفید در حالی که نما در ساحل. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 30000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>