ورونیکا Bielik ورزش نحیف بیکینی سفید در حالی که نما در بالکن در رجعت Instagram پست

در پنج شنبه, جولای 26, لهستانی, مدل ورونیکا Bielik مشترک یک سری از خیره کننده جرقه بزند با 2.9 میلیون Instagram followers.

این عکس ها نشان داد که 26 ساله نما بر روی یک بالکن با شیشه نرده مشرف به ساحل و یک شهر است. این پست را geotag نشان داد که محل عکس بود میامی فلوریدا.

ورونیکا sizzled سفید آجدار است که برجسته انداخت بالا با طلا جزئیات و تطبیق پایین-افزایش کف. این نحیف لباس شنا به نمایش باور نکردنی منحنی باب روز میانی و لاغر, پاهای خیلی به لذت از مخاطبان خود را. او نگه داشته سکسی نگاه ساده و لوازم با تنها یک جفت گوشواره گل میخ.

در تصویر اول ورونیکا تکیه به سمت و لمس ران او به عنوان او کشیده در یک رشته از موهای خود را. او تغییر داده و موقعیت خود را برای تصویر زیر با چرخش بدن خود را کمی به دور از عکاس. او قرار داده شده یکی از دست ها در پشت سر و نگاه کردن به فاصله یک لبخند کوچک بازی بر روی لب های او. مدل استراحت سلاح های خود را بر روی نرده و به شوخی گیر کردن زبان در سومین ضربه محکم و ناگهانی. عکس نهایی را به او نشان دادم ایستاده با او شانه به عقب و اسلحه خود را به سمت او.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی sensation اشاره کرد که عکس های گرفته شده در یک تاریخ قبل از آن. او سپس به ظاهر اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروس با بیان این که او تا به حال شده است “از دست رفته” هر دو ایالات متحده و عزیزان خود را. او سپس از او پرسید که اگر پیروان آنها بر این باور بودند که “مرزهای باز خواهد شد تا” ظرف چند ماه آینده.

طرفداران flocked به بخش نظرات برای پاسخ به سوال او.

“من فکر نمی کنم بنابراین کودک…” نوشت: یک دیدگاه.

“من فکر می کنم آن را ایمن واکسن مرز را بازگشایی [sic]. بیایید امیدواریم که آن را زودتر از بعد!” اظهار داشت: یکی دیگر از Instagram کاربر.

بسیاری از تحسین او همچنین در این زمان به دوش او با تعارف.

“هرگز وجود هر گونه شک و تردید است که شما در حال فوقالعاده یک زن زیبا!! شما فقط آن را ثابت کرد دوباره!! خندان نگه دارید لطفا!!!!” gushed یک فن اضافه کردن یک رشته از قلب و چشم و آتش از emoji.

“شما مرا به یاد یک باغ در شکوفه. باید آن را دلیل این که شما همیشه نگاه بسیار سرد تازه و دوست داشتنی” اضافه شده متفاوت جانباز.

ورونیکا درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات.

به عنوان طرفداران آگاه هستند این است که به دور از اولین بار که دیجیتال تاثیر گذار نشان داده است خارج از دارایی ها در رسانه های اجتماعی. در واقع اکثریت او Instagram نوشته های تشکیل شده از او در آشکار گروه که ترک کمی به تخیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر