تنیس, ستاره ونوس ویلیامز او را شگفت زده کرد 1.2 میلیون Instagram followers سکسی دو به روز رسانی های رنگارنگ ساحل-آماده گروه او پوشیده بود در اطراف خانه. به عنوان برچسب جغرافیایی نشان می دهد که عکس های گرفته شده در ژوپیتر فلوریدا. ونوس مطرح شده در مقابل آنچه که به نظر می رسد به یک شومینه احاطه شده توسط مزین جزئیات از جمله یک دلفین در دو طرف و برگزاری منتل.

ونوس به نمایش گذاشت او هیکل عضلانی در یک سفید و یک تکه لباس شنا با یک قلب در جلو پر شده با پرچم آمریکا. زهره پوشیده است لباس شنا قبل از او Instagram صفحه اما او لایه در دو اضافی عناصر رنگارنگ برای او آخرین ضربه محکم و ناگهانی یک رنگ مو صورتی عمامه پیچیده در اطراف او گیسوان و رنگارنگ راه راه لباس بلند و گشاد. با وجود اینکه در داخل خانه او نیز تا به حال در یک جفت کفش کتانی سفید از نام تجاری K-Swiss.

لباس بلند و گشاد زهره تا به حال در یک قطعه از alice + olivia و پوشاک بود یک صدای ناهنجار و خشن از رنگ. هر چند وجود دارد ضخامت نواری افقی سیاه و سفید در امتداد بازوها و در لبه دار کردن بقیه از لباس بلند و گشاد بود و راه راه در انواع رنگ ها از آفتاب زرد به رنگ سبز زمرد را به صورتی نرم. ونوس مطرح با یک دست در حال استراحت بر روی منتل و در ران او خدمت قدرتمند برای دوربین.

برای دومین ضربه محکم و ناگهانی, زهره تبدیل به اطراف برای نشان دادن پشت لباس. در علاوه بر این به تمام راه راه رنگی جسورانه نامه املای عبارت “آسانسور شما بالاتر” در پشت لباس بلند و گشاد.

پوشاک بود و پشت سر هم از رنگ در میان در غیر این صورت خنثی و آرام و کل نگاه به نمایش زهره مجسمه هیکل به کمال است. او که در عنوان این پست است که لباس بلند و گشاد او گنجانیده شده “رنگ مورد علاقه” و پیروان او نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید.

پست متصلب تا بیش از 7500 دوست دارد در عرض فقط 51 دقیقه از جمله مانند از زهره خواهر سرنا ویلیامز. آن را نیز دریافت 235 نظر از زهره طرفداران مشتاق.

“شما باقی می ماند یکی از مورد علاقه من بت. من از دست تنیس!!!” یک فن اظهار نظر.

“وای ونوس!!!!!” یکی دیگر پیرو گفت از جمله چندین emoji در این نظر را بیشتر نشان می دهد افکار خود را در جرقه بزند.

“مبارک سهشنبه به شما بیش از حد! شما کاملا در این رنگ ها” یکی دیگر پیرو اضافه شده است.

“زهره شما نگاه شگفت انگیز” یکی از طرفداران گفت.

زهره بوده است های گاه به گاه به روز رسانی با followers on Instagram در مورد آنچه که او را تا به طول قرنطینه و معمول شامل یک بیت از تنیس به عنوان بسیاری ممکن است انتظار داشت. فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش ونوس به نمایش گذاشت او مناسب بدن در یک جفت تنگ خاکستری پوش و خاکستری پیراهن آستین. او تا به حال یک توپ بیس بال ap در برگزار شد و یک راکت تنیس در دست خود را به عنوان او مطرح شده در حالی که در زمین تنیس در خانه او بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im