Venessa Nieto رژه انگیز منحنی در آهک لباس شنای زنانه دوتکه در یک قایق بادبانی

چادری در آهک لباس شنای زنانه دوتکه, Venessa به تازگی در زمان به Instagram. او نشان داد او بی عیب و نقص رقم در یک نحیف لباس شنا و به نظر می رسد به لذت بردن از برخی از خرابی. او درگیر با طرفداران خود را با طرح یک سوال.

در عنوان, Venessa ذکر است که آن را “بازگشت به بهشت است.” برچسب جغرافیایی به عکس های قرار داده شده در میامی فلوریدا جایی که او نشسته بود روی یک قایق بادبانی. او طرفداران خود را به پست های که در آن آنها از.

مدل flaunted او مجنون منحنی در یک به سختی وجود دارد لباس شنای زنانه دوتکه. او عینک یک نور سبز است که مناسب او و نه به صورت چسبیده. Venessa قرار داده و او را کافی رخ بر روی صفحه نمایش در لباس شنا مناسب است که او را مانند یک دستکش. آهک سبز رنگ نیز خود را تکمیل آفتاب-برنزه کردن پوست است.

رسانه های اجتماعی alicia بالا با تطبیق آن پایین. شلاق چسبیده به باسن او و نشان داد غنیمت ضخیم و باریک ران.

البته بالا و پایین سمت چپ Venessa را midriff لخت. او قرار داده و او را پاره پاره abs بر روی صفحه نمایش و نشان داد او کوچک کمر.

Venessa مدل دهید او موهای بلند قهوه ای در امواج شل که سقوط کردن پشت او. او همچنین به نظر می رسد به پوشیدن برخی از آرایش از جمله تعریف ابرو, طبیعی لب ها و ناخن صورتی لهستانی. این مدل تنها لوازم جانبی شد یک دیده بان است که او در اطراف مچ دست چپ.

این مدل به نظر می رسد در یک روستایی تنظیم. پشت سر او اقیانوس موج و آسمان آرام و با ابرها. در افق یک مرور و درختان نخل مرز آب است.

ونسا به نظر می رسد به لذت بردن از برخی از فعالیت های در فضای باز به عنوان او آرام در خورشید است. او نشسته در haunches و درمان طرفداران او به مشاهده مشخصات او لاغر اندام قاب. او با قرار دادن دست خود را به پیشانی او بسته و چشم او به عنوان اگر او فکر چیزی.

این عکس باعث به هم بزنید در میان طرفداران او و بسیاری از آنها در پاسخ به این پست در بخش نظرات. در حالی که بسیاری از نوشته های خود را مکان در پاسخ به سوال دیگران مومی تغزلی در مورد زیبایی او.

یکی از این اظهار نظر بود که از یک فرد در بریتانیا.

“شما نگاه زرق و برق دار و من از لندن, انگلستان” گفتند.

یکی دیگر پیرو قدردانی Venessa و گفت که او “چنین زیبایی در یک روز زیبا.”

یک سوم تحسین مومی تغزلی در مورد عکس.

“شما فقط آن را کشتن من دوست دارم در زمینه نگاه کنید به جایی که شما هستند اما من نمی توانم به گذشته شما” آنها بوده.

تناسب اندام مدل انباشته شده یک پایه فن بیش از 569,000 تحسین است. این خاص ضربه محکم و ناگهانی در حال حاضر به دست آورد بیش از 2000 بازدید در یک فضای کوتاه از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>