“پدر و مادر من در حال وجد آمدیم در حال حاضر. من اولین فارغ التحصیل, من در خانواده است. در واقع ما کل منطقه است جشن می گوید:” Lalitha که به نظر می رسد تا به ISRO رئیس K Sivan به عنوان مدل نقش.

Fیا چهار سال گذشته 22 ساله Lalitha R Avali از هیریور, نیلنگا خواهد شروع روز در ساعت اندکی از صبح.

ارتقاء

“من می خواهم از خواب بیدار حدود 4 هستم و سر به نهرو بازار در هیریور که در آن پدر و مادر من فروش سبزیجات. من می خواهم به حمل کتاب های من همراه و در بین کمک به آنها با فروش من می خواهم سعی کنید بهترین خود را به مطالعه” او اشاره.

پس از آن او را به شرق و غرب دانشکده فنی و مهندسی در بنگالورو, بنگلور, جایی که او به دنبال یک از گروه مهندسی هوانوردی. کالج می افتد تحت Visvesvaraya فن آوری دانشگاه VTU) در Belagavi.

سخت کار کردن روزانه می پوشند او را در زمان, اما Lalitha بود و خستگی ناپذیر در دستیابی به دانش و همواره aced همه امتحانات با پرواز رنگ ها.

حتی پس از او شگفت زده شد زمانی که او در بر داشت و مورد باور نکردنی نهایی-سال نتایج آن منتشر شد در 1st فوریه سال 2020 است.

Lalitha به ثمر رساند رتبه اول در دولت قابل توجه 9.7 درصد در مهندسی حمل و نقل هوایی و نیز به دست آورد ستوده نمره 707 در دروازه معاینه.

در شنبه, 8th فوریه دولت دائم الخمر خواهد بود تکيه در VTU پردیس در بنگلور با آرزو مدال طلا.

“این احساس بسیار خوبی است. خانواده من وجد آمدیم است در حال حاضر. من اولین فارغ التحصیل, من در خانواده است. در واقع ما کل منطقه است جشن” او می افزاید.

او پدر و مادر افتخار

Lalitha نسبت کل اعتبار برای موفقیت او به پدر و مادرش.

“وجود دارد هیچ کمبود مبارزات ما در زندگی است. من را دیده اند من پدر و مادر زحمتکش روز و شب برای حمایت از خانواده است. هنوز آنها موفق به ما ارائه با بهترین فرصت های علمی. من برای همیشه سپاسگزار نسبت به آنها” او سهام بهتر و هند در میان سراسیمگی از پیام تبریک و تماس های تلفنی.

ارتقاء

Lalitha (دوم از چپ) با خانواده اش
به عنوان انتظار می رود, پدر و مادر او راجندرا و Chitra هستند بسیار خوشحال خود را به دختر بزرگتر نشان می دهد. در حالی که آنها این فرصت را برای تکمیل تحصیل خود را با توجه به محدودیت های مالی و مشغول شده اند در حرفه آبا و اجدادی خود را از فروش سبزیجات 40 سال گذشته آنها اطمینان می داد که خود سه فرزند دریافت مناسب آموزش و پرورش و تصمیم گرفتند برای جریان اصلی مشاغل.

دولت دائم الخمر همچنین با تشکر از کالج معلمان و همکلاسی های خود را برای حمایت فوق العاده ای. تحت تاثیر او سازگار نتایج خوبی کالج دولت تا به حال ارائه شده رایگان خوابگاه و امکانات به او که او را نجات داد طاقت فرسا روزانه از سفر با اتوبوس و چند ساعت گرانبها.

یک فضای دانشمند در ساخت

وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه های آینده Lalitha که در نظر K Sivan حاضر رئیس Indian Space Research Organisation (ISRO) به عنوان مدل نقش اشاره می کند که او می خواهد به دنبال یک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی هوا فضا از هر گونه برجسته موسسه آموزشی مانند بمبی یا IISc.

“رویای من این است که کار به عنوان یک فضای دانشمند در هند. من مایل به پیوستن به ISRO یا DRDO” او نتیجه می گیرد که با یک لبخند بزرگ.


همچنین بخوانید: IAS دائم الخمر ترک UPSC آزمون در تلاش 1, سهام استراتژی برای امور جاری


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im