Vasant Raiji جهان, قدیمی ترین کلاس اول بازیکن کریکت تبدیل مورخ می میرد در 100

Vasant Raiji جهان قدیمی ترین کلاس اول بازیکن کریکت گذشت در شنبه, ژوئن 13. سابق رودخانه درگذشت در سن 100 با توجه به سن, با توجه به نسبی هر ESPN Cricinfo.

“او (Raiji) گذشت در 2.20 هستم در خواب خود را در محل اقامت خود در Walkeshwar در جنوب بمبئی با توجه به سن” او پسر در قانون Sudarshan Nanavati به مطبوعات گفت.

Raiji بازی نه کلاس اول مسابقات برای بمبئی و Baroda در طول 1940s. او باز شدن رودخانه برای هر دو تیم برای Ranji جایزه. سمت راست رودخانه به ثمر رساند 277 اجرا می شود بیش از طول خود cricketing حرفه ای با نمره بالا از 68 اجرا می شود و یک طور متوسط پنبه حلاجی شده از 23.08. برجسته از زندگی حرفه ای او آمد که او با بازی در Ranji جایزه برای بازی در Baroda در برابر ماهاراشترا. در این دسامبر 1944 بازی Raiji به ثمر رساند دو نیم قرن برای تیم خود.

اگر چه او با بازی کلاس اول کریکت برای بمبئی و Baroda او اولین بازی بود که برای یک باشگاه کریکت هند تیم در سال 1939. آنها مواجه خاموش در برابر مرکزی استان ها و Berar در ناگپور. اما Raiji را برای اولین بار به دور از موفقیت او به عنوان اخراج شد برای یک اردک در اولین نوبت از مسابقه. در دوم نوبت او بود که حداقل قادر به نمره یک اجرا.

آن را تنها دو سال بعد از Raiji ساخته شده خود را در بمبئی اولین بار در سال 1941 در برابر غرب هند. او تحت کاپیتان تیم ویجی های تجاری در زمان.

پس از بازنشستگی از بازی Raiji ادامه داد: کار خود را به عنوان یک حسابدار اما در زمان علاقه زیادی به نوشتن در مورد بازی او را دوست داشتم. کریکت مورخ, نوشته شده در سه شرح حال در مورد برخی از بزرگترین بازیکنان کریکت در تمام دوران است. شرح حال شامل آثار مورد C. K. Nayudu هند اولین کاپیتان در مسابقات تست آقا Ranjitsinhji (Ranji) Vibhaji Jadeja این مهاراجه که بازی کریکت برای ملی انگلستان و ویکتور Trumper یک کریکت استرالیا به طور گسترده ای به عنوان متنوع ترین و شیک رودخانه از عصر طلایی از کریکت.

Raiji متولد شد و در تاریخ 26 ژانویه 1920 و جشن تولد خود را با سه آیکون مدرن روز کریکت: Sunil Gavaskar, Sachin Tendulkar و استرالیا کاپیتان سابق استیو واو. آنها بازدید Raiji در محل اقامت خود در Walkeshwar.

Tendulkar توییتی در مورد مرگ Raiji در صبح روز شنبه برای ابراز غم و اندوه خود را در مورد مرگ. او گفت که او به یاد Raiji شور و شوق برای بازی داد و تسلیت خود را به خانواده اش. در دو ساعت پس از او نوشته شده خود را در ادای آن را در حال حاضر دریافت بیش از 11,000 را دوست دارد.

Raiji جان سالم به در با همسر و دو دختر. آلن برگس نیوزیلند همه طفیلی که تبدیل 100 در مارس 1, موفق Raiji به عنوان قدیمی ترین زندگی کلاس اول بازیکن کریکت.

Inquisitr گزارش داد که هند در لیگ برتر ممکن است به تعویق افتاد اکتبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>