ونسا Hudgens Sizzles در یک برش Snakeskin-چاپ لباس شنا

ونسا Hudgens تنظیم پالس دوباره مسابقه این هفته هنگامی که او جامعی خود عکسی از خودش را در یک برش لباس شنا. بازیگر و خواننده قرار داده و در شرجی نمایش زمانی که او wowed او 39.1 میلیون پیروان در مارس 7 او به عنوان تضعیف به snakeskin-چاپ یک قطعه که شامل یک برش بزرگ-را به او نشان دهد صدای زیر شکم.

سابق دبیرستان موزیکال ستاره نشان داد مقدار زیادی از پوست در آشکار شنا نگاه او به عنوان مطرح شده برای این دوربین در حالی که نشسته روی تخت.

عکس آن دیده می شود از طریق ایمیل روزانه و نشان داد ونسا نما در رنگ سفید کتانی با قرار دادن ستاره به طور جدی در باب شکل بر روی صفحه نمایش کامل و یک عکاسی از خود او ضربه با دست چپ. بالای لباس شنا, فرو پایین در بالا به او نشان دکولته بود و بالا برش در پایین به پاهای او را نگاه فوق العاده طولانی.

لباس شنا ساخته شده بود به طور کامل از آبی snakeskin-چاپ مواد است که او را در آغوش گرفت هر منحنی. آن را به حال طناب کشی طراحی کشیده است که به صورت عمودی در سراسر قفسه سینه خود را و کشیده شد تنگ را نگاه کنید که کمی بیشتر انداخت. ونسا گره خورده است snakeskin-نسخه قابل چاپ رشته به تعظیم با به پایان می رسد آویزان کردن بیش از او صدای زیر شکم.

آن را برجسته بسیار زیادی به شکل الماس برش در وسط به او نشان عضلات شکم و bellybutton, سوراخ کردن بدن. این کت و شلوار حمام کردن نیز برش بالا در خط با bellybutton به او قرار داده دباغی بر روی صفحه نمایش به عنوان او به ظاهر نشسته با پاهای او را از هم جدا در کنار تخت او.

ونسا درخشان همه-بیش از قهوهای مایل به زرد بود و در تمام نشان می دهد در حالی که او تصمیم گرفتند برای تفریح فیلتر بر روی صورت خود. ستاره — که قبلا در wowed طرفداران در یک نقطه رقص لهستانی پولکا لباس شنای زنانه دوتکه فقط آخر هفته گذشته تصمیم گرفتند برای یک نگاه است که چند آبی کارتونی پروانه ها که کاملا همسان رنگ کت و شلوار حمام کردن زیر چشم او یک کک و مک روی بینی او.

او همچنین sported چند طولانی گردنبند زنجیره ای طلا کشیده است که بیش از قفسه سینه خود را.

این گریس زنده بازیگر به نظر می رسد به پوشیدن کمی به هیچ آرایش برای اتاق خواب عکس بود و او بلند, سبزه, مو پایین و موجی که در آن نشسته بر شانه اش. او همچنین لرزاند دلپذیری, سیاه, باند مو.

اما این اولین بار نیست در این هفته که ونسا طرفداران درمان شده اند به یک نگاه او در شنا.

این “برگرد به من” خواننده را لرزاند بسیار آشکار قرمز لباس شنا در یک Instagram ها او ارسال شده در جشن Cinco de Mayo, on May 5. که ضربه محکم و ناگهانی, ویژه, دو عکس از ونسا که در واقع آینه تصاویر را از یک دیگر به او زده مطرح در دیگر بسیار بالا برش لباس شنا با یک کلاه لبه پهن اسپانیولی در سر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>