ونسا Hudgens گزارش شده است که در کنترل آسیب حالت زیر نظرات خود را بر مردم در حال مرگ از Coronavirus

ونسا Hudgens گزارش شده است که انجام همه چیز را در قدرت خود را برای ارتباط با طرفداران خود را دوباره زیر اظهارات او در مورد اخیر مرگ و میر پس از بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بازیگر در آب داغ این هفته پس از ارسال یک ویدئو در رسانه های اجتماعی مورد coronavirus و COVID-19. در حالی که در Instagram Live Hudgens گفت که این ایده از مردم که در یک قرنطینه تا ژوئیه مانند صدا “دسته از خریداران***.” Hudgens همچنین گفت که اگر چه او احساس های اخیر مرگ و میر است که گزارش شده با توجه به این ویروس شده اند “وحشتناک” او همچنین گفت که آنها “اجتناب ناپذیر است.” این دبیرستان موزیکال آلوم شد و سپس ملاقات با اظهارات منفی از کاربران رسانه های اجتماعی بسیاری از کسانی که به گفته starlet باید لغو شود برای فاجعه است.

با توجه به هالیوود زندگیHudgens برنامه ای برای از گرو در اوردن خودش زیر نظرات خود را در مورد مرگ چند نفر. خودی گود به خروجی که Hudgens می خواهد به همه چیز حق با طرفداران خود که احساس او نبود در نظر گرفتن اثرات این ویروس به طور جدی. بسیاری از پیروان او نیز بنا به گزارش ها احساس کردند که نظرات او بودند توهین به افراد سالمند و کسانی که می شود بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس.

“ونسا متنفر است که بیهوده گویی در Instagram در زمان چنین زندگی خود را و او در حال حاضر می داند که او را به انجام برخی از آسیب های کنترل” این منبع گفت. “آن را در زمان یک دقیقه به درک که او مردم جرم است اما او در حال شکل گرفتن آن به عنوان یک تجربه یادگیری است و در واقع صدمه دیده است که به او صدمه دیده مردم است. او امیدوار است که زمان را التیام زخم تمام به عنوان او واقعا ناراحت است که او ناراحت مردم است. آن است که شخص او است و او امیدوار است که مردم او را قبول عذرخواهی که او داده است.”

منبع دیگری گود که در حالی که آسیب اطراف Hudgens,’ نظرات در حال حاضر انجام شده است او در حال یادگیری از اشتباهات خود را. آنها گفتند که Hudgens در حال حاضر بیشتر آگاه از نقش خود را آنلاین و قدرت کلمات است. Hudgens گزارش معنی نیست که هر گونه آسیب با نظرات و برنامه ای برای حمایت از پیروان خود در هر راه که آنها مقابله با آنچه که آنها در حال دیدن در جوامع خود و در اخبار.

مدت کوتاهی پس از او دریافت واکنش برای او نظرات Hudgens انجام برخی از آسیب های کنترل در Twitter و Instagram صفحات. در اولین پیام او توضیح داد که این یک “دیوانه زمان” را برای او در طول هفته گذشته. او همچنین توضیح داد که او تا به حال خود قرنطینه در طول چند روز گذشته و تشویق طرفداران خود را به انجام همان. بازیگر حتی به روز رسانی خود را Instagram bio اصرار او میلیون ها نفر از پیروان به “بماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>