ونسا می شود ‘بر باد رفته’ Sans آرایش در یک گل لباس شنای زنانه دوتکه بالا

ونسا Hudgens حیرت زده او 39.2 میلیون Instagram followers با جدید ترین پست یک ویدیو از موهای او باد در باد به عنوان او عینک رنگی دو قطعه بالا و بدون آرایش.

این دبیرستان موزیکال ستاره خیره شد seductively در لنز در بومرنگ کلیپ شدید او زل زل نگاه کردن هرگز سستی. او برگزار شد از دوربین با یک دست در سفارش به گرفتن شات از قفسه سینه تا اجازه درخشان رنگ بالای صفحه نشان می دهد.

رشته بیکینی برجسته خورشیدی انجام گرفته تا از رنگ زرد و صورتی و آبی. یک اشاره از رخ peeked از طریق بالا. ونسا عینک های متعدد گردنبند که آبشاری به او رخ. طلا و جواهر بود لایه لایه هر یک از آیتم های در حال سقوط در یک نقطه متفاوت در قفسه سینه خود را.

اولین گردنبند بود قهوه ای و سفید و شال گردن با یک مهره در وسط. مورد بعدی پیچیده در اطراف او ترقوه و برجسته مختلف بسیاری از محافل کوچک. سومین گردنبند طلا سقوط کردن قفسه سینه و برجسته چه در ظاهر به یک پری آویز. آخرین قطعه از طلا و جواهر آویزان کردن در بین و سفت یک زنجیر طلا.

او همچنین عینک بسیاری از النگو نقره بر روی مچ دست خود به عنوان به خوبی به عنوان طلا گوشواره.

او شکلات قهوه ای قفل شد عمیقا تقسیم می شود. آنها خار بر سر او به او کثیف, beachy نگاه کنید. در واقع این وزش باد او گیسوان او به عنوان ذکر شده در عنوان پست ، تکه هایی از مو را در مقابل صورت خود را. او با لبخند به او کشیده رشته از چهره اش نشان کردن دندان های سفید مروارید وار.

ونسا به نظر می رسد به پوشیدن بدون آرایش در این ویدئو. او نگاه تازه رو امید بستن به او اجازه زیبایی های طبیعی درخشش را از طریق.

او دنبال شد و سریع به گله به بخش نظرات این پست و اظهار نظر در نگاه درخشان.

“شما نگاه بسیار زیبا” قدردانی یک فن.

“باد می توانید یک تصویر را نگاه حتی بیشتر زیبا” mused در یکی دیگر از.

“دنگ دختر” گفت: یک سوم پیرو در هیبت punctuating نظر خود را با یک شعله از emoji.

“شما من جاروب دور v” اضافه شده یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر.

دیگران بی شماری به سادگی اظهار نظر با قلب و چشم و قلب از emoji.

در زمان نگارش این کلیپ کوتاه را به دست آورد 1.8 میلیون بازدید بیش از 817,000 دوست دارد و بیش از 4000 نظرات.

به عنوان Vanessa Hudgens طرفداران و Inquisitr خوانندگان می دانند که بازیگر دوست دارد برای به اشتراک گذاشتن شرجی تصاویر در Instagram account — به خصوص در #ThirstyThursday.

در یک پست که او به اشتراک گذاشته شده, Vanessa مطرح شده با یک حوله پوشش سینه او خیره seductively در برخی از جدی اتاق خواب ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>