ونسا کریستین در معرض بدن مناسب خود را در یک لباس شنای زنانه دوتکه کوچک زرد

Instagram مدل ونسا کریستین رفت و آنلاین در شنبه, جولای 11, و مشترک مجموعه ای از لباس شنای زنانه دوتکه جرقه بزند با او پیروان سرسخت.

در تصاویر ونسا می تواند دیده می شود تاب نحیف و زرد است که او را قادر به جولان دادن کامل مدل بدن. لباس شنای زنانه دوتکه او شامل یک bandeau سبک بالا که برجسته پلیسه فنجان و ارتجاع لبه برگزار شد هم با کمک دو رشته های نازک است که فرار در سراسر قفسه سینه خود را. بالا نیز افتخار یک شکاف در وسط که اجازه ونسا برای نشان دادن یک نگاه اجمالی از او سینه های طبیعی.

او تیمی سکسی بالا مطابق با رشته پایین که بسته بود تا او باریک و باسن. مقابل او کف زد به نمایش تخت پایین تنه. پوست — baring گروه نیز جلب توجه بینندگان به سمت او محکم بسته شده معده و پاها و ران.

23-سال-مدل sported کامل آرایش صورت خود را به تکمیل روشن لباس شنای زنانه دوتکه. آن را شبیه او شود برخی از پایه داستد گونه او را با صورتی سرخ و عینک رژ لب صورتی. او به ظاهر اعمال برهنه, eyeshadow, یک کت نازک از ریمل مژه و ابرو به پایان رسید و خود نرم افزار آرایش به خوبی تعریف ابرو.

فلوریدا بومی عینک کلاغ سیاه رنگ گیسوان در امواج فرا گرفت آنها را به یک طرف و اجازه دهید او را طولانی قفل آبشار بیش از شانه خود را و ده.

او accessorized با ظریف آویز های دستبند طلا و یک نقره میکرو در موز.

با توجه به geotag ضربه محکم و ناگهانی دستگیر شد جایی در میامی فلوریدا. برای ساقه ونسا می تواند دیده می شود ایستاده در خارج از منزل در برابر پس زمینه از برخی از گیاهان است. در اولین ضربه محکم و ناگهانی او زده یک طرف مطرح کردن موهای او نگاه دور از دوربین و او را دیدم لبخند زیبا.

در عکس دوم او ایستاده بود با پاها کمی از هم جدا گسترش مواجه دوربین و gazed در آن دیدم یک لبخند کوچک.

او نشان داد در این عنوان که آن را روز تولد او پست و تشکر طرفداران خود خواست.

ظرف شش ساعت از رفتن زندگی می کنند snaps متصلب تا بیش از 18,000 دوست دارد و 500 plus نظرات.

“تولدت مبارک, من امیدوارم که شما همه چیز شما برای آرزو به علاوه موارد بیشتر!!” یکی از طرفداران او اظهار نظر در عکس.

“لباس شنای زنانه دوتکه زرق و برق دار و شگفت انگیز بدن! من شما را دوست دارم ونسا, تاب!” کاربر دیگری chimed در.

“شما از من ملکه. شاد ماندن برای همیشه” یک سوم پیرو نوشت.

“زیباترین در جهان است. یک روز بزرگ” یک چهارم تحسین گفت.

چند تا از همکار او مدل و IG اثرگذارندهها همچنین دوست و اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی از جمله الکسیس, Clark, Lydia فارلی, منی پاش, Varona و Valeria Orsini.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>