ونسا برایانت صحبت می کند در مورد ‘نوزاد دختر در دلخراش سخنرانی

ونسا برایانت در صحبت کوبه و جی جی یادبود روز دوشنبه صبح. هنگامی که او در زمان این مرحله در مرکز استیپلز که 20,000 خانواده و دوستان و طرفداران جمع آوری شده برای جشن زندگی, Vanessa تشکر از همه برای حضور در. او در توصیف “فوران عشق” او احساس می کرد از همه در پی سقوط هلیکوپتر که در زمان زندگی خود را همراه با کسانی که از هفت دیگران است.


ونسا به یاد Gianna به عنوان ‘زندگی’

به عنوان او صحبت کرد عزادار و تلاش برای عقب نگه اشک. او در مورد صحبت Gianna اول توضیح داد که جی جی بود که پر از زندگی همیشه او را بوسید شب بخیر. جی جی ساخته شده از بهترین شکلات کوکی تراشه و او دوست داشت به تماشای نوعی کیک کوچک جنگ های. ونسا تشریح آخرین کیک تولد که Gianna ساخته شده برای کوبه و او اشاره کرد که شیرینی های خانگی نگاه مانند یک حرفه ای تزئین کیک.

“او لبخند او را گرفت تا کل صورت. مثل من” اشاره کرد ونسا. “او تا به حال بهترین خنده” به یاد مادر چهار. “آن را عفونی. آن را خالص و واقعی است.”

ونسا به خاطر تمام چیزهایی که او دوست داشت در مورد جی جی و تمام چیزهایی که او نتواند در مورد او secondborn کودک است.

“جی جی بود و آفتاب. او روشن تا من بعد در هر روز است.”

او اشاره کرد که Gianna کردم به همان دبیرستان به عنوان خواهر بزرگتر او ناتالیا و آن را به راحتی خود را به می دانم که جی جی می دانستم که او به مدرسه پذیرفته شده قبل از مرگ او ، ونسا همچنین صحبت در مورد تمام چیزهایی که او نمی خواهد برای دیدن Gigi را از جمله رفتن به مدرسه و یادگیری به درایو و یا تبدیل شدن به یک مادر. مادر دردمند گفت: 13 ساله را ساخته ام یک مادر فوق العاده بود چرا که او پس از بارداری و Gianna اغلب به او کمک کرد تا با او خواهر کوچکتر از Bianka و کاپری. ونسا همچنین پیش بینی کرد که تا به حال جی جی زندگی او را ام تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان در WNBA و مخاطبان واکنش نشان داد و با تشویق.

“من خود را از دست شیرین دست ساز کارت خود را شیرین بوسه و لبخند زرق و برق دار. من از دست شما همه شما در هر روز. من شما را دوست دارم.”


ونسا گفت: جی جی ساخته شده تفاوت در 13 سال کوتاه

ونسا رنگ یک عکس از سکس به عنوان یک فرد ساخته شده است که تفاوت در طول عمر کوتاه خود را هم به خانواده خود و به کسانی که او آمد در تماس با هر روز. Gigi تضمین است که اعضای خانواده او خوب شد و او خود لذت می برد بازی خانواده در شب و تعطیلات سنت. او اشاره کرد که اواخر او دختر خوبی بود کسی که عاشق مردم و به آنها نشان داد که هیچ عمل محبت بیش از حد کوچک برای تغییر زندگی یک فرد است. مادر توصیف یک نوجوان بود که پر از زندگی که همیشه کار درست را انجام داد و تا به حال خیلی بیشتر به جهان است.

“خدا می دانست که آنها نمی تواند در این زمین بدون هر یک از دیگر. او آنها را به خانه را به آنها را با هم. کودک شما مراقبت از ما جی جی” ونسا entreated همسر مرحومش.

پس از او به یاد Gianna و کوبه های گریان مایکل جردن کمک ونسا پایین پله ها از این مرحله و او رفت و برگشت به صندلی کنار بزرگش ناتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>