‘Vanderpump قوانین’ ستاره تام شوارتز به نظر می رسد به عقب بر کریستن Doute را ‘جنون’ ارتباط با تام Sandoval

تام شوارتز نبود از طرفداران کریستن Doute گذشته در رابطه با تام Sandoval و باز در مورد “جنون” درام بین آنها در طول های اخیر مداخله از Vanderpump قوانین: پس از نشان می دهد.

بیش از شش فصل و پس از خود تقسیم شد وقایع در Bravo واقعیت نشان می دهد شوارتز گفت که در حالی که او می داند که دو نفر از آنها رشد قابل ملاحظه ای خود را پس از فروپاشی او نمی تواند کمک کند اما به یاد بسیاری از meltdowns کریستن رنج می برد در طول سال-رابطه طولانی.

“در حالی که شما بچه ها شده بود ارتباط — من نمی دانم همه ما رشد بسیاری از ما در زندگی جمعی با این حال او می توانست این مانند جنون meltdowns,” شوارتز به یاد می آورد با توجه به یک گزارش از خر خر کردن مسائل در مه 31.

با توجه به شوارتز, کریستن به رسمیت نمی شناسد چگونه جنون او در طول رابطه خود را ناشی از meltdowns با Sandoval و در واقع بالید خودش را در اقدام به عنوان اگر آن را یک چیز خوب است.

“و به طور معمول, در طول این, او را به این سخنرانی مانند “من دوست دارم که من loopy’ به عنوان اگر آن را یک enthralling بخشی از شخصیت او” شوارتز به یاد می آورد.

به عنوان طرفداران Vanderpump قوانین به خوبی می دانم شوارتز و Sandoval اند بهترین دوستان است برای بیش از 10 سال است. بنابراین در حالی که بسیاری از بینندگان نشان می دهد ممکن است در تاریکی وقتی که می آید به بسیاری از فهم و outs از کریستن گذشته در رابطه با Sandoval شوارتز است.

در Sandoval خود در بیانیه ای در Vanderpump قوانین: پس از نمایشاو در مقایسه با کریستن گذشته تمایل به عمل کردن در میان آنها رابطه ای که از آدرنالین معتادی که به طور مداوم نیاز به پر کردن هیجان است.

کریستن و Sandoval مورخ به سال قبل از Vanderpump قوانین راه اندازی شد در ماه ژانویه سال 2013 و ادامه داد: تا به امروز برای اولین بار دو فصل است. پس از کثیف تقسیم در طول فصل 2 Sandoval زده تا در رابطه با آریانا Madix که با این نسخهها کار در کنار او در سور, رستوران و آنها با هم بوده است.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده کریستن باز کرد تا در مورد رابطه فعلی با Sandoval طی مصاحبه ای در E! اخبار روزانه موسیقی پاپ در ماه دسامبر سال گذشته تایید است که پس از سالها آشفتگی و اتهامات آنها در نهایت در یک جای خوب با یکدیگر است.

با توجه به کریستن او نوظهور دوستی با Sandoval قطعا در زمان دو نفر از آنها مقدار زیادی از زمان برای ایجاد و هنگامی که آن را به Sandoval افکار خود را مدنی رابطه کریستن شوخی که او تا به حال برای آمدن به تحقق است که او کامل بیمار روانی دیگر قبل از آنها می تواند دوستان شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>