‘Vanderpump قوانین’ ستاره Stassi شرودر ‘Spiraled’ در توییتر دشمنی با کریستن Doute

Stassi شرودر صحبت های اخیر توییتر دشمنی با کریستن Doute در آخرین قسمت از پادکست سری, مستقیم تا با Stassiدر روز جمعه.

پس از تبادل آنلاین jabs با سابق خود را بهترین دوست Vanderpump قوانین استار گفت که در حالی که او فکر نمی کنم او را به مراقبت زیادی در مورد نظرات منفی ساخته شده توسط Doute او شد به شدت ناراحت و پس از یادگیری او dissed او در طول Vanderpump قوانین: پس از نشان می دهد پس از تبادل نوع پیام ها با او فقط یک زمان کوتاه قبل از.

“من تا به حال شده است ارسال پیامک با کریستن در مورد کوروناویروس چیزهای عادی چک در با یکدیگر خوب sh*t و سپس f**king [کتی Maloney] می فرستد من این فیلم. من آن را تماشا و آن را [Vanderpump قوانین: پس از نمایش],” شرودر به یاد می آورد با توجه به گزارش های به اشتراک گذاشته شده توسط Us Weekly magazine.

شرودر توضیح داد که پس از تماشای این کلیپ که برجسته Doute نشسته در کنار خود شرکت ستاره و دوست بریتنی Cartwright, به عنوان او با اشاره به این که مردم به احتمال زیاد نمی خواهد در مورد مراقبت از شرودر پادکست در 10 سال دیگر و ناودان خود را برای اقدام به عنوان اگر او را ملکه انگلستان او را “تکان دادن.”

در این کلیپ Doute پیشنهاد کرد که شرودر احساس او را بالاتر از دیگران است چرا که او دارای یک پادکست و یک کتاب نوشت. به عنوان Vanderpump قوانین طرفداران را به یاد Doute نظرات باعث شد توسط یک صحنه که در آن Maloney ناودان او تی شرت خط و پیشنهاد او چیزی بیش از او را دوستان نقل قول ها و قرار دادن آنها را در یک پیراهن. در آن زمان Doute ناراحت شد شرودر و مالونی برای عدم ترویج شراب خط جادوگران از WeHo در راه است که او بود.

در ادامه در مورد توییتر درگیری با Doute, شرودر بستری فزاینده قبل از این ادعا او تا به حال هرگز در توییتر دشمنی قبل از.

“من نمی دانم که چگونه Jax تیلور می توانید این کار را تمام وقت. توییتر دشمنی استرس زا هستند به عنوان f**k” شرودر توضیح داد, دادن, با سر اشاره کردن به او را دوست پسر سابق که دشمنی با فقط در مورد هر کسی که او می تواند.

او سپس گفت که او نمیخواهد به آدرس توییتر دشمنی با Doute هرگز دوباره ذکر است که قبل از او کاملا خجالت آنلاین خود درام است.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Doute گفت: در اوایل این ماه که او مطمئن بود که چرا او و شرودر دچار سقوط با یک دیگر در حال پخش فصل هشتم Vanderpump قوانین در حالی که ظاهر می شود در هدر مک دونالد پادکست سری آبدار حرکت شبیه چمچه زنی.

“آنها واقعا به من پاسخ” Doute ادعا کرد که در گزارش واقعیت Blurb در مارس 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>