‘Vanderpump قوانین’ ستاره لاله کنت توضیح می دهد که چگونه او و کتی Maloney غلبه ‘Nastiness’ از گذشته خود را

لالا کنت به عقب نگاه کرد او کثیف لحظات با کتی Maloney در روز چهارشنبه.

در فوریه 20 قسمت از پادکست به آنها لالا… با Randallاین Vanderpump قوانین بازیگران عضو خواسته شد با یک تماس گیرنده که زنگ زد در سمت چپ و پست صوتی در مورد چگونه او و Maloney قادر به حرکت گذشته خود را کثیف لحظات در اوایل فصل نشان می دهد و ایجاد یک دوستی نزدیک با یکدیگر است.

“اجازه می دهد تا بسیار روشن است. کتی بود به من. لالا بود به کتی” کنت توضیح داد که پس از پخش فن سوال.

با توجه به کنت Maloney قطعا نبود تنها گناه در خود فصل طولانی دشمنی. به عنوان Vanderpump قوانین طرفداران را به یاد بیاورید کنت در زمان هدف در Maloney وزن در یک نقطه نشان می دهد سال پیش در یک لحظه که او در حال حاضر به توصیف او به عنوان “شرم آور ترین لحظه” در این مجموعه و همچنین هدفمند Maloney رابطه با شوهر تام شوارتز در قسمت های دیگر از اوایل فصل.

گفت: “من چیزهایی که کاملا نامناسب و من به احترام او برای مشت زدن به من در چهره زیرا اگر کسی گفت: چیزهایی که در مورد [Randall] و من که گفتم در مورد Schwartzie من decked آنها” کنت اعتراف کرد.

به دنبال بازگشت به گذشته خود, درام, کنت گفت که در حالی که مردم عشق را به بحث در مورد چیزهایی Maloney به او گفت: با توجه به گفته طلا-حفر رفتار او باور ندارد Maloney باید با در نظر گرفتن همه سرزنش و اذعان مضر چیزهایی که او به او گفت: شرکت ستاره.

همانطور که برای افکار کنت نامزد راندال امت که شرکت میزبان نشان می دهد او گفت که کنت و Maloney نمی تواند هیچ نزدیک تر از آنها امروز و اعتبار گذشته خود را از مسائل با یکدیگر به زنان داشتن سوء تفاهم ها مورد دیگر. او سپس گفت که در این نقطه در زمان کنت و Maloney عمل مانند آنها “شناخته شده هر یک از دیگر برای 20 سال” به عنوان کنت گفت: او هرگز نمی تواند تصور کنید که در تقابل با Maloney دوباره.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده کنت و Maloney سفر به ایالت یوتا با یک دیگر در اوایل سال جاری که در آن آنها هر دو از و در طول سفر خود را, صفحه شش ادعا کرد که دو زن دیده می شد فیلمبرداری با بازیگران اعضای براوو آینده سریال The Real Housewives of Salt Lake City.

بر اساس این گزارش خانم ها فیلم برداری با بازیگران که بنا به گزارش ها شامل لیزا Barlow, تنها, شاه, هدر, گی, مردیت علائم ویتنی رز, سارا مک آرتور-پیرس و انجی هارینگتون و برای یک ساعت در یک بوتیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر