‘Vanderpump قوانین’ ستاره کریستن Doute جدید پسر برجسته است در کتاب خود

کریستن Doute اشاره دوست پسر جدید الکس Menache در کتاب جدید او شما دیوانه: چگونه می توانید این مرد حتی و دریافت بیش از آن, “چند بار.”

در طول یک ماه ژوئن 3, مصاحبه با مردم, مجله Vanderpump قوانین بازیگران عضو گفت که در حالی که او و الکس در یک رابطه متعهد در لحظه ای شده اند و quarantining با هم در میان مداوم coronavirus نگرانی او شرح داده شده در کتاب او به عنوان یک دوست با مزایای.

“بود که نزدیک به پایان نوشتن فرایند هنگامی که او و من برای اولین بار شروع به حلق آویز کردن زمانی که من تنها بود و من در تلاش بود به تاریخ معمولی و او بسیار پایدار است. و خانم ها تداوم می پردازد خاموش من حدس می زنم” کریستن گفت: این مجله با خنده.

به عنوان Vanderpump قوانین طرفداران بدانید, کریستن گیر یک رابطه, انواع, با الکس ماه پس از تماس آن واریز شده با سابق خود را دوست پسر, Brian Carter, پس از چهار سال از قدمت و چند ماه بودن در و خاموش. پس از چند هفته پیش و پس از تایید او از دیدن کسی اما نمی های هویت مرد, کریستن تایید او دوستیابی الکس در یک سری از پست ها در Instagram داستان.

پس از کریستن به اشتراک گذاشته است تعدادی از عکس های اضافی در Instagram صفحه که برخی از آنها گرفته شد چند ماه پیش هنگامی که دو نفر از آنها برای اولین بار شروع عاشقانه خود را.

با توجه به کریستن او می خواست به مجرد باقی می ماند پس از او تقسیم از کارتر اما پس از برخی از زمان برای خودش و متوجه می شوند که الکس می خواست بیشتر از این ترتیب است که آنها تا به حال گرفته شده و او تصمیم گرفت به چیزهایی شات واقعی.

“او اجازه بدهید من با همه چیز… و او بسیار بیمار است. خوشبختانه آن همه کار می کرد” او نشان داد.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شد یک منبع آگاه گفت: Us Weekly magazine در ماه آوریل که الکس قدردانی کریستن حس شوخ طبعی و خنده دار بود خود را قبل از اضافه کردن که او است که به دنبال حل و فصل کردن. این منبع همچنین گفت که الکس که دوستان با تعدادی از کریستن را Vanderpump قوانین شرکت ستاره است از منطقه دره لوس آنجلس که در آن کریستن به تازگی خریداری یک خانه جدید.

“او از دره و او صاحب بسیاری از ساختمان های آپارتمانی در L. A. منطقه است. او نه L. A. نوع است که دوستان با بسیاری از وبلاگ هر چند. او شده است به دنبال یک” منبع به اشتراک گذاشته شده, و اضافه کرد که الکس همچنین می خواهد برای شروع یک خانواده “به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>