کتی Maloney خواسته شد تا توضیح دهد که ازدواج به لالا کنت و راندال امت در یک قسمت از آنها لالا… با Randall اوایل این هفته داد و خنده دار پاسخ.

به عنوان کنت و امت آماده به کراوات گره در ماه آوریل از این سال Vanderpump قوانین و شوهر خود را مورد سوال پادکست مهمان در مورد آنچه که پس از آنها ازدواج کرده و در پاسخ Maloney در مقایسه با ایده از ازدواج به این روند از آی فون به روز رسانی.

“شما ازدواج کنید و پس از آن در iOS به روز رسانی اتفاق می افتد. آن را هنوز هم همان تلفن, اما آن را مانند وجود دارد برخی از ویژگی های جدید و شاید از آن اجرا می شود کمی سریع تر است. اشکالات شاید مشغول به کار شده است که:” Maloney توضیح داد.

با توجه به Maloney ازدواج نیز کمی احساس دائمی بیش از یک رابطه دوستیابی و وقتی که می آید به شک و تردید و سوال او گفت: کنت و امت است که آنها را به دور به عنوان یکی شروع به قبول است که آنها خود را پیدا کرده اند “فرد برای زندگی است.” او همچنین گفت که ازدواج هیجان انگیز است چرا که آن را احساس می کند مانند یک زندگی است که فقط شروع است.

پس از یادگیری چه Maloney تا به حال به می گویند در مورد ازدواج و راه است که یک همکاری تغییرات پس از “من” کنت به یاد می آورد یک لحظه شیرین بین خودش و شوارتز رخ داده است که در طول سال های اخیر, ارتباط جنسی, سفر به فلوریدا که در آن امت است.

“Schwartzie گفت: چیزی خیلی ناز هنگامی که ما رفت و به فلوریدا برای سال جدید. شما بچه ها در یک tiff. راندال و من تا به حال در حال حاضر ما tiff و آن را به شما بود بچه ها به نوبه خود” کنت آغاز شد.

به عنوان او ادامه داد: کنت نشان داد که در حالی که Maloney شد تلاش برای آمد تا امت را از خود tiff با کنت قبلا در این سفر او رفت و به صحبت شوارتز که به نظر می رسید بسیار آرام و سرد و جمع آوری شده در مورد آنچه رفته بود پایین بین او و مالونی در سفر قبل گفت که استدلال آنها خواهد بود هیچ معامله بزرگ در دراز مدت به خاطر او و Maloney شده بود با هم برای بیش از یک دهه.

به عنوان Inquisitr به تازگی منتشر شده تیلور باز به براوو خودی روز پیش در مورد Maloney و شوارتز ارتباط و گفت که او را دوست دارد از دیدن دو نفر از آنها با هم. در حالی که او ابراز شک در طول عمر چند تا از دیگر Vanderpump قوانین بازیگران mate روابط از جمله تام Sandoval و آریانا Madix و جیمز کندی و Raquel Leviss تیلور گفت: Maloney بود “ترقه” را به عنوان او را تحسین دیرین خود را دوست شوارتز به عنوان “آسان ترین-رفتن مرد در جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im