‘Vanderpump قوانین’ ستاره Jax تیلور انتقاد شدید تام Sandoval به عنوان یک ‘بازیگر’ می گوید او نگاه گنگ ” در میان عروسی درام

Jax تیلور ممکن است به تازگی گفت که او نمی تواند هجوم سابق خود را بهترین دوست تام Sandoval اما در طول مصاحبه با سرگرمی امشب در مارس 24, the Vanderpump قوانین ستاره بود و در آن دوباره.

پس از او و Cartwright عروسی برجسته بود در یک قسمت جدید از این براوو واقعیت سری هشتم فصل تیلور گفت: خروجی است که او نه صحبت به Sandoval پس از این رویداد قبل از اقدام به اسلم Sandoval برای بازیگری در زمانی که دوربین در اطراف هستند و به دنبال “گنگ” در حالی که انجام این کار.

“او فقط یک بازیگر,” تیلور ادعا.

با توجه به تیلور او احساس کردند که Sandoval را بیش از حد بالا عملکرد به عنوان بهترین مرد در ژوئن 2019 عروسی به کارترایت در کنتاکی انجام شد در تلاش برای جبران اشتباهات او در ماه های منتهی به این رویداد است. به عنوان طرفداران دیده می شود در قسمت اخیر از Vanderpump قوانینتیلور متهم Sandoval از عدم به وجود داشته باشد برای او در طول برنامه ریزی عروسی خود را و پیشنهاد او در پاسخ به متون خود که Sandoval را تکذیب کرد.

“من می خواهم سعی کنید بیش از حد اگر من نگاه گنگ و سپس همه ناگهانی من در عروسی” تیلور توضیح داد.

او در طول مصاحبه خود با سرگرمی امشب, Sandoval پیشنهاد کرد که تیلور در حال اجرا بود یک “کمپین اسمیر” در برابر او به طوری که طرفداران نمی سیل او را با واکنش بیش از چیزی است که او گزارش می کند در طعم و مزه فقیر در طول قسمت های آینده از Vanderpump قوانین. با توجه به کارترایت او معتقد است Sandoval است که قطعا در اشتباه است و او را متهم کرد از “قرار دادن خود را در همه چیز” که هر چیزی برای انجام با او.

پس از کوبیدن خود شرکت ستاره برای زمان بی حد و حصر تیلور قرار دادن یک توقف به گفتگو با نتیجه رسید که او این مساله درام بین آنها در آماده سازی برای آینده مراسم ویژه ای که انتظار می رود به فیلم برداری می شود گاهی در هفته های آینده.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده تیلور گفت: Daryn کپور در طول مصاحبه برای مردم تلویزیون که Sandoval بود “سوخته” او در تعدادی از موارد در طول سال و به همین دلیل او تصمیم به قطع او سمیت از زندگی خود را.

“من نمی گویم او یک فرد بد او را نه فقط کسی من می خواهم در زندگی من” تیلور توضیح داد: با توجه به کلیپ مشترک روز پیش در یوتیوب.

“من نمی گفت یک کلمه به تام Sandoval پس از عروسی من,” او اضافه شده است.

قبل از پایان دوستی خود را در سال گذشته تیلور و Sandoval درگیر شدند در یک دهه طولانی در ارتباط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>