‘Vanderpump قوانین” طرفداران پیش بینی Scheana شای & Raquel Leviss خواهد بود, جدید, ‘کمتر مشکل ساز’ Stassi & کریستن

Vanderpump قوانین طرفداران فکر می کنم Scheana شای و Raquel Leviss باید قدرت ستاره. در پاشنه ناگهانی شلیک کهنه اعضای بازیگران Stassi شرودر و کریستن Doute برخی از طرفداران فکر می کنم Scheana و Raquel خواهد بود براوو نشان دادن واقعیت های جدید ملکه زنبور عسل است.

Scheana و Raquel تازگی ارسال شده عکس های تعطیلات از سفر به سن دیگو با دوست پسر خود براک دیویس و جیمز کندی بود. در عکس های Vanderpump قوانین ستاره ها دیده می شود نما در دو قطعه لباس شنا, به عنوان آنها را به صرف زمان با هم در Viejas کازینو & رفت و آمد مکرر.

در نظرات به Raquel را Instagram photo برخی از طرفداران لقب اواز یا موسیقی دو “جدید Stassi و کریستن” در حالی که دیگران اضافه سلب مسئولیت.

“اما بسیار بهتر کمتر مشکل ساز” یک فن اضافه شده است.

“بله و خیلی مهربان” یکی دیگر از chimed در.

“هنگامی که شما در حال شایان ستایش و بدون مشکل” یک سوم فن نوشت: از Scheana و Raquel.

نوشته های دیگران که آنها خوشحال برای دیدن معنی که دختران نمی خواهد ادامه خواهد داد به رشد در Vanderpump قوانینو دیگران گفت این دو است که آن را می پردازد به خوبی می شود. Scheana و Raquel نیز به نام “ملکه” از براوو واقعیت نشان می دهد.

“ملکه جدید از VPR (اگر آن را دریافت نمی کند لغو شد lol)” یکی از طرفداران نوشت.

در حالی که Scheana و Raquel نیست صحبت علنی در مورد بازیگران shakeup که دیدم Stassi کریستن و تازه واردان حداکثر Boyens و برت Caprioni اخراج از Vanderpump قوانین با توجه به گذشته خود نژادپرستانه و اقدامات Scheana به طعنه که او آماده است به ویژه بیشتر در این براوو واقعیت نشان می دهد او در زمان آغاز آن در سال 2013 است.

هفته گذشته Scheana “دوست” توییتهایی که با اشاره به او را به عنوان “#1 دختر” در Vanderpump قوانین و نام او را برای دریافت اعتبار با توجه به Us Weekly.

سبزه زیبایی که قبلا گفته اخبار جهانی که او ناراضی بود با او چگونه به تصویر کشیده شده در این فصل در Vanderpump قوانین. برای فصل 8, Scheana بیشتر بود به تصویر کشیده شده به عنوان یک پسر دیوانه, حزب, دختر, در حالی که او castmates نشان داده شده برنامه ریزی مراسم عروسی و ترویج کتاب و خرید خانه های جدید است.

“من خوشحال هستم با من داستان و یا هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید چرا که این درصد بسیار کمی از زندگی من است که شما از دیدن” Scheana گفت. “بله, من می تواند آزار دهنده و بله, من می تواند بیش از حد لاسی. بسیاری از زنان دیگر در نشان می دهد می خواهم که بیش از حد, اما شما در حال دیدن آن نیست.”

Scheana رفت و شروع به خود را در کانال یوتیوب بنابراین طرفداران می تواند جنبه های زندگی خود را که ندارد نشان داده شده در Vanderpump قوانین.

در حال حاضر اخراج Vanderpump حکومتs ویرایشگر Bri Dellinger بعد اعتراف کرد که او ساخته شده یک بازی از ساخت شرم آور برای ویرایش Scheana در حالی که Stassi داده شد ویژه “قهرمان” ویرایش کنید.

Raquel نیز داده شده است unflattering ویرایش در گذشته است. سال گذشته او نوشت: در Instagram که از آن شده است “دشوار” پس از تکه های کوچک از زندگی او در دسترس برای “هر کسی به قضاوت یا انتقاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>