حداکثر Boyens است زیر آتش پس از بحث گرم با Dayna Kathan در Vanderpump قوانین فصل آخر.

در فصل 8 آخر این براوو واقعیت نشان می دهد, TomTom مدیر کل یادآوری سابق خود دوست دختر که او را استخدام کرد او را به کار برای Lisa Vanderpump رستوران امپراتوری به آنها استدلال خود را در مورد رابطه کثیف.

حداکثر و Dayna هر دو جدید بازیگران اعضا در این فصل در Vanderpump قوانینو روابط درام شده است. بخشی از این فصل است.

در حالی که حداکثر خواب با چهار زن دیگر پس از شکستن چیزهایی با Dayna او گفت که او احساس “خیانت” است که او را بوسید دوستش برت Caprioni. پس از گفتن Dayna که او را تبدیل کردن به او در حال حاضر و که او نیاز به “بالا و اسب” حداکثر یادآوری سابق خود که او نمی تواند بخشی از TomTom یا سور خدمه اگر آن را برای او.

“اجازه دهید فراموش نکنید I f*cking استخدام شما در اینجا” حداکثر گفت. “شما اینجا نخواهم بود اگر آن را برای من … شما نیاز به ماندن در خط خود را.”

Dayna خطاب به لحظه در حالی که زنده به tweeting Vanderpump قوانین آخر به عنوان او به نام در مکس “نفس است.”

در نظرات در توییتر برخی از Vanderpump قوانین طرفداران احساس کردند که حداکثر نظرات به Dayna صدا مانند یک تهدید و متهم او را از سوء استفاده از قدرت خود را. یکی از طرفداران گفت Max او نیاز به یادآوری شود که او را نشانه حقوق.

“حداکثر یادآوری Dayna او در استخدام او است بنابراین ناخالص” یکی از طرفداران نوشت.

“هر کس دیگری انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که حداکثر به ارمغان آورد تا او چگونه ‘استخدام’ Dayna در حالی که این استدلال در مورد ارتباط خود و یا فقدان آن?” یکی دیگر از توییتی. “من می دانم که این یک GD نشان می دهد اما این یک طرح دعوی در دادگاه در حال انتظار برای رخ می دهد در غیر واقعیت تلویزیون جهان است. “

“آیا ما فقط می دانیم حداکثر f*cking افتضاح تلاش در ساخت [Dayna Kathan] احساس کوچک با یاد او که او را استخدام کرد ؟” یکی دیگر اضافه شده است. “شما استخدام کارمند او مدیون شما هیچ چیز در احترام به قدمت زندگی!”

Dayna برای اولین بار در استخدام به کار در TomTom و سپس بعد از انتقال به سور به کار به عنوان یک پیشخدمت زن. سوال با مکس و Dayna به ضرب گلوله کشته شد در پاییز گذشته در طول TomTom اولین سالگرد حزب. حزب به نظر می رسد به شکستن نقطه برای روابط متعدد و دوستی میان Vanderpump قوانین بازیگران.

در ماه فوریه Dayna تایید به TooFab که او و حداکثر دیگر با هم و که آنها فقط “همکاران.” وقتی پرسیده شد که اگر آنها در شرایط خوب او اشاره کرد که در آن “بستگی دارد در هفته است.” این براوو زیبایی نیز اعتراف کرد که نیاز به دیدن سابق او در کار هر روز “بمکد.”

درام بدون شک خواهد بود خطاب در آینده Vanderpump قوانین مراسم بود که ضبط در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de