ون جونز می گوید 2020 ریاست جمهوری ‘سخت به تماس کشته جورج فلوید تظاهرات

در طول یک شنبه گفتگو در سی ان ان در مورد جورج فلوید تظاهرات شبکه مفسر ون جونز در لمس نامشخص دولت از سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری و پاسخ متفاوت به این درگیری از هر دو به پایان می رسد این طیف سیاسی Breitbart گزارش شده است.

“من همیشه شوکه داستان دو کشور که من به دوستان من در حق” جونز گفت.

جونز ادعا کرد که مردم او صحبت کرده است به سمت چپ طیف سیاسی هستند “خشم” توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار نظامی در ایالات متحده مرزها.

“آنها آن را به عنوان چیزی است که نقض قوانین ما ما هنجارهای” جونز گفت.

برعکس این مفسر سی ان ان ادعا می کند که مردم او صحبت کرده است به کسی که راست نگه داشتن عقاید سیاسی پشتیبانی از استفاده از زور را به عقب براند در برابر اختلال ایجاد شد. جونز همچنین اشاره کرد که جناح راست رسانه ها تحت فشار قرار دادند تا تهمت به تهاجمی تر در حالی که جناح چپ را فشار دهید سرگرم کننده ساخته شده از رئیس جمهور برای “پنهان کردن در پناهگاه.”

با توجه به جونز مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه ظاهر در کلیسای جان که دیدم ماموران پلیس با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک برای متفرق کردن جمعیت در منطقه چپ برخی از مردم در ایالت های احساس “آرامش.”

“و به طوری که چیزی است که باعث می شود این چیز بسیار سخت است برای پیش بینی. من فکر می کنم رئیس جمهور کوچکتر پایه نسبت به او نیاز دارد اما بسیار شدید پایه. من فکر می کنم بایدن دارای پایگاه گسترده تر اما فاقد شدت. که matchup است که هنوز هم سخت به تماس بگیرید.”

به گزارش سی ان انتهمت و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن که به درگیری در رویکرد خود را به این بیماری همه گیر. در حالی که این نشریه ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لولا در توانایی های خود را به اشتراک “ترس acrimony و رویارویی” این ادعا که بایدن از نقش است که برای تبدیل شدن به یک “وسیله” برای این کشور ادعا مخالفت با رئيس جمهور را “لفاظی و تاکتیک است.” اما به عنوان جونز اشاره کرد, این کشور از نظر اثربخشی مغلوب ساختن پیشی جستن تاکتیک به نظر می رسد تقسیم در سراسر حزب خط.

بایدن اخیرا رسید گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن پست/ABC اخبار نظرسنجی که منتشر شد در روز یکشنبه. با توجه به بررسی بایدن دارای پشتیبانی از 53 درصد از رای دهندگان ثبت شده در سراسر کشور در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است 43 درصد پشتیبانی می کند.

در خطوطبایدن امیدوار نظرسنجی شماره آورده اند او حتی با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات شرط بندی بازار. این نشریه اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم حاشیه های مورد علاقه را به نفع خود در میان oddsmakers. با توجه به خطوط, oddsmakers به احتمال زیاد باور مغلوب ساختن پیشی جستن را بهره مند از یک “جهش اقتصادی” به عنوان کشور بازگشایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>