Van Eyck را تنها باقی مانده نقاشی می شود اولین تفرج در 10 سال

Jan van Eyck, عکس از یک پیر مرد, (1435-40). DeAgostini/گتی ایماژ

هر چند بسیاری از موزه ها بسته باقی می ماند در پی بیماری همه گیر کوروناویروس یک موزه در شهر درسدن آلمان که در آن موسسات شروع به بازگشایی است برای قرار دادن یک نقاشی بر روی صفحه نمایش است که افسانه به اندازه کافی برای آوردن مردم از خانه های خود. بسیار نادر و شکننده نقشه کشی ساخته شده توسط Jan van Eyck به عنوان یک مقدماتی طرح برای یک پرتره از یک مرد مسن. برخی بر این باورند که انسان کاردینال نیکولا Albergati در حالی که دیگران اختلاف این نظریه است. ساخته شده زمانی بین 1435 و 1440 نقاشی بسیار ارزشمند است که از آن نشده است نمایش داده می شود پس از سال 2010. حتی پس از آن آثار هنری بود که تنها بر روی نمایش یک هفته.

درسدن سلطنتی مسکونی کاخ به محلی است که در آن Van Eyck نقشه نمایش داده خواهد شد در کنار حدود 200 دیگر آثار هنری از موسسه مجموعه است. برای کسانی که در ایالات متحده Van Eyck نقشه کشی و بسیاری دیگر برنامه ریزی شده است برای آمدن به نیویورک برای یک نمایشگاه در کتابخانه مورگان در سال 2021; امیدوارم تغییر شرایط ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس نمی upend این سفر برنامه ریزی شده.

همچنین نگاه کنید به: نادر رامبراند خود پرتره از مجموعه خصوصی می رود تا برای فروش

چندین ویژگی های عناصر است که این خاص Van Eyck رسم چنان مسحور. این تنها بی چون و چرای بازمانده نقاشی توسط هنرمند و تنها بازمانده Van Eyck رسم است که برخی به ساخته شده است در آماده سازی برای یک نقاشی. این شامل 16 خط هنرمند یادداشت در مورد رنگ خاص رنگ و موهای صورت, اطلاعات و مقاله خود را بسیار شکننده است که حتی نشان دادن آن در معرض خطر است به آثار هنری را ادامه بقا.

اما مثل همه کارهای بزرگ از هنر نقاشی است که بیشتر از مجموع این جزئیات. مرد Van Eyck کشیده شده به نظر می رسد به عنوان واقعی به عنوان اگر او ایستاده درست در مقابل شما خیره آگاهانه به فاصله. لب خود را به یکدیگر فشرده می شوند و خطوط خود را سالخورده در صورت ایجاد رکود اما حتی پس از شما می توانید بگویید که او را خندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید