والنتینا Lequeux ورزشی کوچک خاکستری کوتاه برای Glute تمرین

تناسب اندام, مدل والنتینا Lequeux در زمان به پلت فرم رسانه های اجتماعی Instagram در چهار شنبه, مارس 18 به اضافه کردن آخرین تمرین به مجموعه بزرگی از فیلم های ورزش. در این ویدئو Valentina نشان داد او مجسمه های پایین تر بدن در حالی که آموزش glute عضلات.

برای تمرین انتخاب مدل پایین-برش سینه بند ورزشی در نور خاکستری رنگ است که شامل یک چاپلوس طراحی در سراسر قفسه سینه و برش outs در اطراف قفسه صدری. بالا سمت چپ والنتینا را مجسمه بازوها و عضلات شکم بر روی صفحه نمایش. در نیمه پایین تر والنتینا رفت و با یک جفت خاکستری تیره کون, کوتاه, که, گل رز بالا در باسن او به پایان رسید و فقط زیر پشت او. به عنوان او انجام glute تمرین بینندگان کردم زیبا از او کافی derriere و معوج عضلات پا.

والنتینا عینک یک جفت کفش کتانی سفید برای کفش و به نظر می رسد برای اضافه کردن یک لمس را به او تاکید می کند ویژگی های صورت. او راست قهوه ای قفل سست و جریان را به او پشت و شانه ها در طول تمرین.

هشت تمرین در glute تمرین برجسته شد فردی در ویدئو کلیپ ها در پست. والنتینا انجام تمرین در یک فضای سرپوشیده و استفاده از انواع تجهیزات کامل حرکت می کند از جمله دو کون باند و پلنگ-نسخه قابل چاپ ورزش حصیر یک کتری بل و زرد صندلی.

در همراه زیرنویس والنتینا نوشت: به طرفداران او در مورد او چقدر بوده است محبت چالش برای آموزش در خانه و ایجاد روال جدید به نگه دارید تا انگیزه. او همچنین کارگردانی پیروان او به او یک-به-یک آنلاین مربیگری جلسات که او ارائه می دهد از طریق یک لینک در Instagram bio. کسانی که خرید یک برنامه مربیگری دریافت یک برنامه سفارشی یا برای خانه و یا سالن ورزش برنامه غذایی و قابل فهم برای پاسخگویی به اهداف است. به عنوان هشدار داده Instagram کاربران که مربی تناسب اندام است که در حال حاضر در حال اجرا 40 درصد تخفیف در برنامه های خود.

پست جذب مقدار زیادی از توجه را از مدل دو میلیون پیروان. آن را دریافت نزدیک به 20 ، 000 لایک و ده ها تن از نظرات در اولین روز. بسیاری از والنتینا طرفداران او را برای glute تمرین و از او خواست سوال مربوط به تناسب اندام شخصی سفر. چند رسانه های اجتماعی به کاربران اجازه دهید او را می دانم که آنها در حال رفتن به سر به این لینک و خرید یک برنامه مربیگری.

“نمی توانید صبر کنید برای دریافت طرح من خیلی هیجان زده!!!,” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

“عشق روال خود را!,” یکی دیگر پیرو نوشت.

“من عشق را زندگی می کنند فیلم ها و سپاسگزار برای تمرین با این. با تشکر از شما بسیار برای من الهام بخش و ساخت این فیلم ما را به انجام در خانه [در] خود ما وقت آزاد” یکی دیگر سپاسگزار فن chimed در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>