وال کیلمر باز است تا در مورد بسیاری از او را دوست دارد. در خاطرات من خود را هاکلبریاز 60 سال بازیگر مفصل خود را عاشقانه با چند بسیار مشهور است و او همچنین در مورد صحبت خود را “دردناک” دل شکستگی است.

کیلمر معروف مورخ Cher, سیندی کرافورد و آنجلینا جولی, اما در گزیده ای از کتاب خود را به اشتراک گذاشته شده توسط افراد او نوشت که او ویران شد و پس از او عاشقانه با بازیگر Daryl Hannah به پایان رسید نزدیک به 20 سال پیش است.

هانا مورخ کیلمر در سال 2001 پس از ملاقات آنها در مجموعه ای از فیلم به خدا اعتماد داریم. در کتاب خود کیلمر نوشت: از زمان مبارک او صرف با Splash star در نیومکزیکو قبل از خود را تقسیم می شود.

“خداوند می داند که من دچار اندوه” کیلمر نوشت. “اما Daryl به مراتب دردناک ترین از همه است. (Neil Young من همیشه شما را دوست داشت اما من می ترسم من از آنها بدم میاید شما در حال حاضر.)”

هانا ازدواج خواننده نیل یانگ در سال 2018 پس از چهار سال از قدمت. جالب جوان سابق Crosby, Stills نش و جوان, شریک, دیوید کرازبی یک بار هشدار داد که “پیرمرد” خواننده که هانا بود “سمی درنده” و روزی خواهد شکستن قلب خود را با توجه به مصاحبه با Idaho Statesman.

مشاهده این پست در Instagram

خواننده عزیز. من مچاله شده در شما. و در حال حاضر بیشتر از همیشه می خواهید برای فرار با شما. خطرناک است, هر چند بر اساس 48 ساعت گذشته به نظر می رسد همه چیز است. آنها می گویند هنگامی که یکی از حواس پنجگانه خود را به خطر بیافتد شما می توانید احساس دیگران تبدیل شدن به اوج. سخنرانی من در معرض خطر بود چند سال پشت, اما من در حال حاضر می بینیم و احساس می کنید چیزهایی که من تا به حال هرگز دیده می شود یا قبل از احساس. پس لطفا افراط من به عنوان سفر ما با سرعت رعد و برق از آنجا که من رهبری یک رعد و برق با سرعت زندگی. به انجمن خوش آمدید, کتاب من, من خود را هاکلبری آن در دسترس خواهد بود در همه جا در آوریل 21, اما شما می توانید سفارش نسخه در حال حاضر از کتابفروشی مورد علاقه خود را. ایمن ماندن در خارج وجود دارد, خواننده, من دوست دارم با شما همراه برای سوار شدن. – مرد پشت کتاب

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط وال کیلمر (@valkilmerofficial) on

در حالی که قلب او شکسته شد توسط هانا, کیلمر نوشت که سابق خود را دوست دارد Cher و سیندی کرافورد به او کمک کرد تا از طریق برخی از زمان های دشوار است. این بازیگر توضیح داده شده Cher خود را در اوایل 1980s به عنوان وفادار اضافه کرد که پس از او وارد قلب خود او “هرگز ترک می کند.” او همچنین نوشت که شر است “ثابت قدم عشق و وفاداری هرگز نمی میرند.”

درب استار همچنین نوشت که Cher بود در کنار او پس از 2015 گلو تشخیص سرطان است و او قادر به او را به خنده در طول ترسناک وضعیت اضطراری. کیلمر نشان داد که “If I Could Turn Back Time” خواننده را دعوت به اقامت در مهمان خانه در حالی که سلامت او رو به کاهش هر فاکس جدیدs.

“یک شب من ناگهان از خواب بیدار شد استفراغ خون که تحت پوشش بستر مانند یک صحنه از پدرخوانده” او نوشت. “Cher در پا و پا است.”

کیلمر اشاره کرد که پس از آنها به نام 911 او را دیدم Cher چک کردن خوش تیپ امدادگر که در صحنه وارد شدند.

“تنها در هالیوود, راست?” او نوشت. “با وجود این واقعیت است که من تحت پوشش در خون من گرفتار چشم او و منعکس من ابرو مانند Groucho Marx. Hubba hubba. Cher شد bashful به گران, اما پس از آن نمی تواند کمک کند به خندیدن با صدای بلند در جسارت.”

همانطور که برای کرافورد کیلمر نوشت که سوپرمدل کمک به او پیدا کردن شادی پس از طلاق از همسر سابق Joanne Whalley, چه کسی او را به ازدواج از سال 1988 تا 1996.

و آن را هیچ جای تعجب است که جولی که کیلمر با کار بر روی فیلم 2004 الکساندر است که به عنوان “ترین روح و جدی” از همه معروف خود exes. وی افزود: هنگامی که مردم بپرسید چه برنده جایزه اسکار از شش مثل این است که او به آنها می گوید “او مانند دیگر زنان و دیگر ستاره های بزرگ فقط بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de