وال Demings گزارش در نظر گرفته شده برای جو بایدن همسر در حال اجرا

با توجه به یکشنبه گزارش از سیاسیفلوریدا در کنگره وال Demings است در نظر گرفته شده برای جو بایدن همسر در حال اجرا.

در ماه آوریل پس از سن. برنی ساندرز کاهش یافته و از ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور به طور رسمی شد حزب دموکرات را presumptive ریاست جمهوری نامزد. از آن پس بایدن تیم شده است, بررسی پتانسیل همسر در حال اجرا نامزدها.

بایدن قول داده است برای انتخاب یک زن به عنوان معاون ریاست جمهوری نامزد شده است این باورند که چندین برجسته حزب دموکرات سیاستمداران در لیست کوتاه.

سناتور کامالا هریس کالیفرنیا ctq از مینه سوتا و الیزابت وارن ماساچوست هستند همه در این گزارش مورد بحث قرار گرفته به عنوان پتانسیل معاون ریاست جمهوری نامزد. اگر چه نه به عنوان به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان سناتور Demings گزارش “جذب افزایش میزان توجه” از تیم بایدن.

بایدن علنا lavished این کنگره با سپاس. “او یکی از یک گروه از نزدیک به یک دوجین واقعا با استعداد و واجد شرایط زنانی که در لیست هستند. او را بسیار صالح فرد بسیار توانایی او گفت:” در اوایل ماه مه ،

Demings که 63 سال, سابق, رئیس پلیس. اولین انتخاب برای مجلس نمایندگان در سال 2016 او به عنوان یک خانه استیضاح مدیر در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این سال است. به کنگره گزارش شده است که یک “مورد علاقه” از حزب دموکرات بالا نانسی پلوسی و بایدن تیم گرم است برای او.

اما فقدان تجربه سیاسی در مرحله ملی می تواند یک مشکل با توجه به بایدن مشاور. “وال چک بسیاری از جعبه و بیشتر به شما آن را بر روی کاغذ بیشتر او شروع می شود به نمره در بالای لیست. اما دست کشیدن در برابر او ممکن است تجربه” مشاور گفت.

بایدن گزارش شده است که به دنبال کسی که شرکت در مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور و ترجیح می دهند در حال اجرا همسر او شخصا با. معاون سابق رئیس جمهور و تیم او ساخته شده است یک تصمیم گیری نشده و نخواهد شد تا ژوئیه — اما کسانی که آشنا با Demings کار معتقدند او می تواند فرد مناسبی برای این کار است.

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف ستایش کنگره رکورد به عنوان رئیس پلیس گفتن سیاسی که او یک “درخشان کار حرفه ای و حضور فرمانده.”

Demings گفت: این نشریه که او مفتخر است بایدن تیم است و با توجه به او برای موقعیت. “رویای آمریکایی زنده است و اگر شما کار سخت به اندازه کافی و شما باید به اندازه کافی مردم از شما حمایت,” او گفت:.

نظرسنجی نشان می دهد که فلوریدا خواهد بود یک میدان نبرد دولت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. برای مثال یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر شده در اواخر ماه آوریل نشان داد بایدن رای گیری چهار امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. این بررسی همچنین نشان داد که فلوریدا مشاهده دموکرات مطلوب تر از رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>