برخی از تحویل گرفتن از چند روز به پایان خواهد رسید. پس از سفر بین شهری بسیار محدود Maneesh طول می کشد کمک دوستان خود در Uttarkashi, Nainital و حتی روستاهای دور افتاده که در آن او می تواند رسیدن به.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به editorial@thebetterindia.com برای جزئیات بیشتر.


Fو یا بیماران مبتلا به دیابت و فشار خون و دیگر بیماری در شیوه زندگی زندگی در Uttarakhand وجود دارد یک منبع قابل اعتماد از داروها – Wren نفس نفس زدن.

یک مامور اتش نشانی با Uttarakhand پلیس در شهر زندگی می کنند پوری, Wren تحویل اورژانس دارو به حداقل 100 نفر در Dehradun, Almora, Chamoli, Pithoragarh, Rudraprayag, Uttarkashi و دیگر شهرهای کشور پس از 22 ماه مارس است. انجام وظیفه خود را در طول روز و سپس تنظیم دارو برای بیماران در شب اول افسر پاسخ به درستی به دست آورده برچسب ‘طب” است.

بهتر هند (TBI) در تماس با Maneesh برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این طرح که او خواستار ‘عملیات Sanjeevani’.

قهرمان از Uttarakhand: “من باید کمک کند تا آنجا که من می توانم”

آن آغاز شده و در روز Janata حکومت نظامی که پا از خانه خارج شده بود محدود شده است. Maneesh همسایه یک 65 سال (نام نکردن در صورت درخواست) رنج می برد از یک ناگهانی افزایش فشار خون خود را. خانواده او به نام Maneesh پس از او با این نسخهها کار در نیروی پلیس و خواست اگر او دارو می تواند مرتب شود.

“هیچ داروخانه در محله باز بود بنابراین من تا به حال برای رفتن به بیمارستان برای خرید دارو برای او. در راه برگشت هم فکر کردم اگر او نیاز به دارو در چنین فوری اساس بسیاری از دیگران ممکن است نیاز به آنها را بیش از حد. و هر کس نمی خواهد باید پرسنل پلیس یا کسی از ادارات دولتی برای کمک به. من باید کمک کند تا آنجا که من می توانم” Maneesh می گوید TBI.

در عرض 24 ساعت او تا به حال ابداع یک برنامه ریزی برای رسیدن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است. او با قرار دادن یک پست در Facebook درخواست مردم برای رسیدن به در مورد آنها نیاز به هر گونه دارو تحویل داده است. “اگر شما یک شهروند ارشد زندگی دور از کودکان خود را و یا اگر شما نمی توانید داروهای ضروری من ارسال یک پیام با محل سکونت خود و تصویر خود را با تجویز پزشک گفت:” پست.

تا کنون این پست به اشتراک گذاشته شده است بیش از 500 بار. به زودی به اندازه کافی درخواست شروع به جاری شدن سیل در برخی از دهرادون و دیگران از Almora, Chamoli Nainital. Maneesh کردم به کار در هر درخواست و کمک از شهروندان ارشد, زنان باردار و حتی کودکان.

ساخت و تحویل در سراسر Uttarakhand

برای Wren هیچ فاصله بیش از حد طولانی است وقتی که می آید به ارائه دارو به نیازمندان است. “من یک بار یک درخواست از یک بیمار زندگی برخی از 90 متر از خانه من. آب و هوا وحشتناک بود که روز و سوار دوچرخه من از طریق هیمالیا تپه بیش از حد مخاطره آمیز است. بنابراین پرسش من از سالمندان اگر من می تواند این مقام پلیس خودرو. از آنجا که آنها می دانستند در مورد ‘عملیات Sanjeevani’ آنها با خوشحالی آن را داد. که خواهد شد یک راه وجود دارد و من مطمئن شوید که من پیدا کردن یک راه برای هر بیمار” 30 ساله ،

پس چگونه عمل Sanjeevani کار می کند ؟

“من تماس دکتر که تجویز دارو یا داروخانه که این لایحه متعلق به. اگر آنها باز من وجود دارد. من حمل تنقلات در مورد من پیدا کردن کسی که به آن نیاز دارد در مسیر. من بر عکس در داروخانه ها و ارسال آن به کسی که درخواست و سپس به جای خود,” او توضیح می دهد.

یکی از این افراد که رسیده به Maneesh است دینش Jakh یکی دیگر از ساکنان پوری. “من 13 سال تحت درمان در بیمارستان شهرستان برای متناسب است. در طول مستند تحویل او دارو نامشخص است. من تو را دیدم Maneesh پست در Facebook و درخواست او را به ما دارو برای یک ماه. او نوع به اندازه کافی به آنها تحویل داده می شود” او سهام با TBI.

ارائه داروهای ارائه خوشبختی:

Uttarakhand police covid-19 medicines

در مواردی که بیمار نمی تواند پرداخت هزینه برای داروهای Maneesh پرداخت از جیب خود. “یک خانواده دستمزد روزانه کارگران به نام به حال من دارو برای کودک نو پا خود را. آنها درخواست یک هفته دوز. من متعجب و متحیر از آنجا که مستند بود و بدیهی است که رفتن به آخرین برای چند هفته بیشتر. زمانی که آنها خود را توضیح داد وضعیت مالی من تا به حال بدون شک در ذهن من است. من خریداری یک ماه دوز دارو و همچنین به عنوان جیره داد و آنها را به صورت رایگان. چگونه می تواند من را قبول پول از آنها را زمانی که آنها در چنین یک وضعیت ؟ ” او می گوید TBI.

برخی از تحویل گرفتن از چند روز به پایان خواهد رسید. پس از سفر بین شهری بسیار محدود Maneesh طول می کشد کمک دوستان خود در Uttarkashi, Nainital و حتی روستاهای دور افتاده که در آن او می تواند رسیدن به. “من دریافت دارو از دهرادون و از دوستان من که در حال حمل و نقل کالاهای ضروری به مناطق دیگر به آنها را حمل. یک افسر پلیس نیز یک دوست جمع آوری این بسته در سمت راست منطقه می فرستد و آن را به خانواده. در هر مرحله ما به روز رسانی به بیمار با عکس, بنابراین به عنوان به نگه داشتن آنها را در حلقه” او سهام.

Maneesh صرف 35,000 تومان از جیب خود برای ‘عملیات Sanjeevani’ که او می گوید او در مورد بازیافت 23,000 تومان. بقیه سهم خود را به افرادی که نمی توانیم به خرید لوازم ضروری در طول این زمان دشوار است.

امروز ما نزدیک به دو ماه به مستند. دشوار است برای همه ما به خصوص برای کسانی که نمی توانند دسترسی به ملزومات از جمله صرفه جویی در زندگی دارو. Maneesh داوطلبانه کار اطمینان است ادامه داد: خوب سلامت به مردم در طول این محدودیت از زمان فعلی. تجلیل به مامور اتش نشانی با یک قلب بزرگ!

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im