حیدرآباد: Telangana پرادش کنگره کمیته (TPCC) رییس جمهور در نلگندا MP سروان. N. Uttam Kumar Reddy در معرض نقص در رویکرد اتخاذ شده توسط اتحادیه وزارت AYUSH.

بالا بردن این موضوع در طول ساعت سوال در Lok سبها در جمعه Uttam Kumar Reddy با اشاره به این که AYUSH وزارت مشورتی صادر جایی که آن را تجویز برخی از داروها برای درمان Coronavirus.

“زمانی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) و نخست وزیر گاو شب گذشته گفت: هیچ طب پیشگیری وجود دارد این است که هیچ واکسن یا دارو چطور وزارت AYUSH اتحاد مشورتی صادر به ایالات متحده است که XYZ پزشکی جلوگیری خواهد شد Coronavirus. این است که در تضاد با توصیه های داده شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت,” او گفت:.

Uttam Kumar Reddy گفت: بر اساس مشورتی توجه داده شده توسط AYUSH, وزارت, دولت, Telangana راه اندازی دکه توزیع آن دسته از داروها از جمله در فرودگاه.

“حدود 10-15 کرور مردم بر این باورند در AYUSH. در یک بیماری مانند Coronavirus که در آن هیچ شواهد علمی و هیچ بالینی چگونه است که وزارت AYUSH به طور خاص توصیه می شود برخی از داروها? مناسب و بدون شواهد علمی و یا کارآزمایی بالینی بود که آن را مناسب برای AYUSH به این موضوع مشورتی داشته باشید؟”

  • Uttam انتقاد AYUSH برای تجویز داروهای بدون شواهد علمی
  • هیچ مکانیزم روش به منظور تسهیل COVID-19 تست برای افراد: Uttam
  • امکانات قرنطینه هستند unhygienic: نلگندا MP

صحبت کردن در مورد “دروغ” و “اطلاعات غلط” در رسانه ها, Uttam Kumar Reddy گفت: تعدادی از افراد به خصوص حزب حاکم شده اند به اظهارات مانند گاو ادرار و کود گاو مفید است در درمان Coronavirus. برخی از یوگا تجارت نیز تجویز برخی از گیاهان. او گفت: این اطلاعات غلط’ و ‘دروغ’ شده است در تضاد با کسی در دولت است.

Uttam Kumar Reddy همچنین عدم وجود یک ساز در کشور برای تست Coronavirus. “به عنوان یک شهروند اگر من می خواهم برای رفتن و خودم تست برای Coronavirus وجود ندارد و سیستم در کشور و یا روش در حال حاضر,” او گفت:.

بیشتر او همچنین با اشاره به این که امکانات قرنطینه که در آن افرادی که از خارج از کشور بودند که نگهداری شدند unhygienic.

اتحادیه وزیر امور خارجه برای AYUSH Shripad Yesso Naik در پاسخ روشن است که داروهای تجویز شد و بر اساس تجارب قبلی و آنها تنها می تواند در تقویت سیستم تنفسی و ایمنی را افزایش دهد. “ما با آنها تماس دارو برای Coronavirus,” او توضیح داد. بیشتر او وجود دارد هیچ چیز به ترس به عنوان Coronavirus بود که کنترل می شود.

SIASAT اخبار


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im